Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom őt elfelejteni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom őt elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy. Csak sírok és sírok és úgy érzem szétszakadok belülről. Semmi sem segít. Ő volt életem szerelme, és örökre elvesztettem.

Kérlek segítsetek.


2021. febr. 26. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi történt, esetleg ki beszélhetnéd magadból
2021. febr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
óóó a naagy szerelem véget ért...elmúlik ez, sőt nem ő volt az utolsó, sőt fogod te még másra is azt mondani, hogy ő életed szerelme
2021. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi történt pontosan kérdező?
2021. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"örökre elveszítettem" úgye nem azt jelenti kérdező, hogy meghalt?!
2021. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj. 3 hónapon keresztül majdnem minden este sirattam az exemet, pedig igyekeztem lekötni magam eddig is. Majd megjött a jó idő és a fejembe vettem, hogy szeretnék ledobni pár kilót és amikor időm engedi, futni fogok. Most csak ez a cél lebeg a szemem előtt és sokkal jobban vagyok. Persze eszembe jut még mindig napi szinten ő, de egyre kevésbé fáj. Kiadom a felesleges feszkót magamból és a közeljövőre koncentrálok + igyekszem élvezni a jelent. Sajnos akármiért is ért véget a kapcsolatod, el kell fogadnod, hogy vége, de ettől az élet megy tovább. Nem szabad a múltban ragadni, még ha nehéz is. Mondom ezt úgy, hogy életem első kapcsolata ért véget 8 év után, megcsalás miatt..

Fel a fejjel, az idő tényleg segít. + kellenek célok, amikre koncentrálhatsz. Sablon duma, de tényleg segít. Hidd el, tudom, mit érzel. Jobbulást kívánok.

2021. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2021. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kezdj el zongorázni tanulni. Én is ezt tettem.
2021. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt, miért szakítottatok?


Sajnálom egyébként. Én próbálom minden percben elfoglalni magam (szintén szakítás után vagyok).

2021. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban vagy?
2021. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!