Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megismertem egy melankolikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy melankolikus pasit és nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
2 hónapot voltunk együtt, olyan érzelmeket tápláltam iránta mint még senki iránt. Többet akartam vele lenni de ő tartózkodott tőle. Mikor végre magától mondta, hogy ő is ezt akarja, én elutasítottam és megbántódott, hogy felültettem, pedig csak kicsit megijedtem. 2 hónapja szakítottunk és egyszerűen nem éltem át ilyen hiány érzetet még soha. Mit tehetnék, hogy túl legyek ezen? Úgy érzem nagyon elszúrtam. Egyszer kérdezte, hogy jól vagyok e, de nem reagáltam, hogy könnyebb legyen de nem lett.
2021. ápr. 29. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem elutasítanak, én sem szoktam másodszorra próbálkozni. Kezdeményezzél te, írjál neki!
2021. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy én mennyire utálom ezt a nőkben.
2021. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!