Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nagyképűek azok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyképűek azok, akiknek sok párjuk volt, azokkal, akiknek kevés?

Figyelt kérdés
Ha valakinek négy kapcsolata volt, az azt jelenti, hogy 4x szakított, részben a saját hibájából. Milyen jogon nézi le azt, aki évek óta az elsővel van? Ez olyan, mintha a vezetői tudását abban mérnék az embernek, hogy hány autót tört össze. Nem olyan dolog, amire büszkének kéne lenni.

2021. ápr. 18. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem 18 felett már senki nem számolgatja kinek-hány partnere volt. 18 alatt is csak a retardáltabbak.

Egy embert se ismerek aki emiatt néz le bárkit is. Te konkrétan ismersz ilyet kérdező? Komolyan érdekel. Azt hittem ezt gimis korban mindenki kinövi.

2021. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bőven elmúltunk 20 évesek.
2021. ápr. 18. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem főleg azokat nézik le, akik bőven 20 felett sosem voltak senkivel/nem tudtak egy hosszabbtávú kapcsolatot sem kialakítani.


Én a sosem voltam senkivel kategória vagyok. Könnyen baràtkoztam férfiakkal mindig is, többször is reménykedtem benne, hátha lehet köztünk valami, de hát nem. Lehet ezt plátói, naiv szerelemnek nevezni, de attól még nem egyszerű megélni, ha egy kiszemeltnek sem kellek. :( És nemcsak férfiak kerülnek ilyen helyzetbe, bizony. Egyszer volt valaki, akivel nagyon közel kerültünk érzelmileg, de volt barátnője és én mondtam azt, hogy állj, én nem leszek harmadik kerék. Miután szakítottak, próbált megkeresni többször is, de addigra teljesen kiábrándultam belőle, és ő tényleg az a fajta srác volt, aki azzal dicsekedett, hogy 15 csajjal lefeküdt már. 😅


Én azt gondolom felnőttkorban a párkapcsolat nem általános témakör, az ember a legjobb barátaival megbeszéli, hány évesen veszítette el a szüzességét, hány párkapcsolata volt, de egyéb intim részleteket mással nem osztunk meg, tabu. Az is pl:, ha valaki egyértelműen a második házasságából neveli a gyerekeit. Nem kérdezünk rá, hogy na és korábban miért váltál el? Akinek meg ez a témája mégis, az az ő szegénységi bizonyítványa h csak ezen tud csámcsogni.

2021. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

A nagyképűség az önbizalomhiányból fakad.

Neki meg kell felelnie, neked nem.

2021. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Társkeresőn akartak engem meggyőzni arról, hogy hátrányos helyzetű vagyok, amiért 7 évig volt egy komoly kapcsolatom, előtte meg csak egy 1 éves tini kavargatás. Mondván nem éltem, nem tapasztaltam, stb-stb. Én megmondtam ezeknek az embereknek, hogy az én szememben az semmivel sem több, aki "élt és tapasztalt", 10-20 partner van már mögötte, mert számomra ez azt sugallja, hogy a fogyasztói társadalomhoz tartozik, aki képtelen kompromisszumokra, alkalmazkodásra és az első adandó problémánál ott hagyna, mondván jön majd a következő.

Egyébként nem ítélem el a kalandozgatást sem, de nagyon nem bírom azt, ha bárki ilyesmi miatt lenézi a másikat és az exek száma alapján akarja megítélni őt. Ledöbbentem őszintén szólva, amikor ilyen véleményeket kaptam.

2021. ápr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Férfi szemmel nézve a dolgot nagyobb dicsőség, ha az embernek több nő is megvolt, minthogy ugyanannak a csajnak a nyűgjeit kelljen éveken keresztül elviselnie. Másrészt a több kapcsolat több tapasztalatot és több élményt jelent, és mellesleg nagyobb magabiztosságot is, mert akkor ezek szerint több csajnál vagyok jó...
2021. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem tudom értelmezni ezt a kérdést. Mi a sok, mi a kevés? Hány évesen sok vagy kevés egy szám? Mihez viszonyítva? Mi a sok, a sok hosszú kapcsolat vagy a sok rövid?
2021. ápr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk féltékenységből. De vicces kívül, féltékeny arra, akinek jól sikerült már az elsővel.
2021. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!