Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagy része azért viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része azért viselkedik ilyen nagyképűen, azért ilyen beképzelt, mert tisztába vannak vele, hogy a kinézetükkel rabul ejtik a férfiakat?

Figyelt kérdés
Vajon a nők tudatában vannak annak, hogy enyhén szólva jól néznek ki?

2017. aug. 5. 14:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Igen!
2017. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem, azért mert a kereslet/kínálat nekik kedvez. Tehát több a férfi, ezért kedvükre válogathatnak, főleg amíg fiatalok addig meg minden ujjukra jut tíz pasi, miért ne lennének flegmák?
2017. aug. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Egy részük biztosan tudatában van, hogy egy-két mosollyal le tudja fegyverezni a férfiak jelentős részét. És ha már van valami képességünk, miért ne használjuk?
2017. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

Én csinos lány vagyok, de sosem éltem vissza vele, mindig igyekeztem szerény lenni, bár egészséges önbizalmam van :D

21L

2017. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Tehát szerinted a nők nagy része rabul ejtően jól néz ki? Ejha.
2017. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%

Most írok valamit a másik oldalról. Fiatalkoromban én is kicsit flegma voltam , mert a csajok , mindig velem akartak összejönni és az ember próbál a normál keretek közt maradni, de ha ekkora az érdeklődés, akkor , persze, hogy kicsit rá is játszik a dologra. Nos a mai csajok , akik még nem is néznek ki jól, nekik is bőven van miből válogatniuk, mert a srácok mégis csak dugni akarnak és , ha a szebb lányoknál semmi esélyük egy szinttel lejjebb keresgélnek és ezáltal az átlag alatti csajok is elszállnak maguktól.


Így láthatod azt, hogy szinte minden ocsmány csaj is akkorára tartja magát, ami nem egészséges szint.


Nos én érett férfi lettem kinőttem ezt a minimális flegmaságom és bár a csajok ugyanúgy nyitnak felém, ha látom, hogy ilyen kis flegma miss pitsa kategória, aki azt hiszi körülötte forog a világ egyszerűen nem érdekel kategória nálam már. Csinos , szép, magátadó, sejtelmes lányokat szeretem, akik a földön járnak, akik cserfesek és bármilyen programmra kaphatóak , nem lusták életrevalóak...


Szóval az elszállt lányok kora lejárt férfi szemmel nézve és az értékes lányoké a jövő 37F

2017. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Magát adó? A pitsa is magát adja. Bármilyen program? Ez az anál lesz vagy a preferencia és vélemény nélküli bábunő.
2017. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
3%

Az ilyen csúnyácska, de önérzetes, öntelt nők járnak majd úgy, mint az én egyik nőismerősöm, aki lassan 57 éves, és egyedül van már jóideje.

Anno élt az USA-ban is, mostanra nagyon elhízott, cukorbeteg lett, lassan amputálni kell valamijét, a házán jelzálog van, viszi a NAV, stb.

Sajnálom szegényt, de még mindig felfedezhető benne az az önérzetes nő, aki a csillagos egekbe tartja magát.

Inkább meghal, mint behódoljon bárkinek is.

Szomorú.

2017. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

"Inkább meghal, mint behódoljon bárkinek is."


Ha neki ez az eszmerendszere, akkor nem hinném, hogy szomorú. Mint a MGTOW. Az sem szomorú, mert nekik meg az a krédójuk.

2017. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

De egyébként megint csak azt mondjátok, amire panaszkodni is szoktatok, hogy miért beképzeltek a csinos nők. Most mondjátok el, hogy egy kerek popsi feljogosít bárkit a szar belsőre, mert nekik van "mire fel".


Bárki lehet bármilyen, külsőtől függetlenül.

2017. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!