Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagy része azért viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része azért viselkedik ilyen nagyképűen, azért ilyen beképzelt, mert tisztába vannak vele, hogy a kinézetükkel rabul ejtik a férfiakat?

Figyelt kérdés
Vajon a nők tudatában vannak annak, hogy enyhén szólva jól néznek ki?

2017. aug. 5. 14:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%
Azért viselkednek így, mert egy büdös bunkó a többség. És az is marhaság, hogy rabul ejtenének bárkit is. Kamaszfiúkat esetleg, de úgy 25 felett a férfiak többségének piszkosul elege van a nőkből.
2017. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Én tudatában vagyok annak, hogy szép nő vagyok, viszont annál szánalmasabb és unalmasabb nincs, amikor egy férfit csakis a szépségemmel ejtek rabul. Az olyanok, akik CSAK EZT emelték ki, mind mentek a kukába. Nem tehetek róla, hogy milyen külsővel áldott meg a természet, azt szeretném, ha olyan dolgokkal is érvényesülhetnék, amikről én tehetek.
2017. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
6%
Azért, mert tudják, hogy bármit megtehetnek. Feminista világban élünk, ahol a nőknek minden sokkal könnyebb, és szinte mindenhol kettős mércét alkalmaznak az ő javukra.
2017. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik viselkedik igy (tisztelet a kivételnek, nekem is), de aki igen az meg azért mert lártja, hogy sok pasi vevő erre (megint csak, tisztelet a kivételnek). Amig van rá vevő, addig kinálat is lesz. Ehhez nem kell még csak gyönyörűnek sem lenni, tehát nem egyezek azzal, hogy pusztán a külsőn múlna a dolog.
2017. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
A nők nagy része nem tudja a kinézetével rabul ejteni a férfiakat. Úgyhogy innentől kezdve a kérdésed baromság.
2017. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nézd, amilyen szinten ki van nyalva minden valamire való nő feneke az őket körbeugráló férfiak által, az lenne a csoda, ha nem alakulna ki bennük a felsőbbrendűség képzete és ehhez társuló viselkedésmód.
2017. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Sunshinedoll ***** válasza:

Én tisztában vagyok vele, hogy jól nézek ki.

Nagyképű ettől még nem vagyok.

Megtanultam magam tenni az első helyre, nem mást, nem a pasikat. Ha ez beképzeltség, akkor bocsánatot kívánok :D

2017. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy, Kérdező. Tudják, hogy akad még rájuk bőven jelentkező, és azzal jöhetnek össze akit akarnak, úgyhogy sajnos simán flegmázhatnak. És flegmáznak is.
2017. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Most őszintén! Ki kényszerít benneteket, hogy essetek hasra 2 szilikon dudától meg egy p%csaszoknyától? Ha meg ilyen idiótán viselkedtek miért csodálkoztok, hogy mások kihasználnak benneteket?Nem vagytok kötelesek hagyni,hogy "rabul ejtsenek" titeket....Leírni is gyalázat, hogy valakit rabul ejt egy csöcs meg egy fosó...
2017. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19, semmi gond nem lenne, ha a lányoknak a kisebbik része lenne ilyen affektálós misspic$a. A baj az, hogy manapság a döntő többség az ilyen, ki sem lehet kerülni őket.
2017. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!