Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak őszintén és egy kicsit...

Csak őszintén és egy kicsit nagyképűen. (? )

Figyelt kérdés
Szóval. A fél osztályom oda van értem. Persze csak a fiúk. És aki nincs azzal is jóban vagyok. Nem a kedves fajta 'Kedvellek' odavan-ással, hanem inkább a 'Meg akarlak dugni'-val. Bírják, hogy nem akadok ki a mocskos vicceknél hanem velük röhögök. pl. ma elköszöntem a fiúktól. Egyik: Minek köszönsz? hiszen mi még ma este.. *szemöldök vonogatás* Én: ssss. Ne a többiek előtt. Ilyenkor egy pillanatra eláll a szavuk. :D Mennyire vékony a határvonal a két 'odavanás' között?
2014. dec. 12. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sok férfinál semennyi x)
2014. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

ez jó:)

lefordítva-

fiú-most zavarba hozlak mindenki előtt.

te-engem nem tudsz zavarba hozni kisfiam,te is pontosan tudod.

ugyanakkor végig játékos maradsz és egy percig sem sértő.

mesteri.

2014. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szó hogy "odavanás". Feletennéd a kérdést kicsit más szóhasználattal, hogy Én és a hozzám hasonló gyengébb elméjűek is felfogják?
2014. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2014. dec. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
....odalét?
2014. dec. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy inkább idead-odalét?
2014. dec. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Óvodában még valóban népszerűek az ilyen ribik.
2014. dec. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült az estéd?

Keményen odavert a csávó?

2014. dec. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves lehetsz 15-nél biztos nem több .... Csináld nyugodtaan ezeket a "nagylányos" visszaszólásokat szerinted lehet menő, de a pasik szerint csak egy könnyűvérű rüfke vagy. :) Aztán ne sírj majd pár év múlva,ha nincs egy normális pasid,nincs egy igaz b.nőd ugyanis az ilyen fajta lányokat hamar lenézik azok a lányok,akik valamennyire is adnak magukra. Sokkal nagyobb erény úgy társasági embernek lenni,ha a kedvességed és az erényeid miatt vagy a középpontban,minthogy azzal,hogy bármelyik percben oda adnád magad. :D

18/L ;)

2014. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

most arra vered magad hogy a gyenge felhozatalú osztályodból te vagy a legelfogadhatóbb?


gratulálok mire nő leszel jó eséllyel kinövöd

2014. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!