Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nagyképüek a lovas lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyképüek a lovas lányok?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg hogy az olyan fiatal lányok és nők akik lovagolni járnak azok elvannak magukkal kicsit szálva. De persze általában vonzóak is. Ez a dolog mint mondjuk egy sport vagy hobbi ennyi önbizalmat ad nekik?
2017. márc. 30. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

En meg falun elek, es azt latom akiknek van lovuk es lovagolni jarnak, sokkal tisztelettudobbak es alazatosabbak.

Na puff

2017. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lehet az is számít hogy hol élnek. Én budapesten tapasztaltam a jelenséget.
2017. márc. 30. 08:41
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Elég nagy általánosítás...bár, ha valaki egy fővárosi lovardában lovagol, akkor nem lehet szegény ember, nyilván sok köztük a sznob, mert drága hobbi, de nem mind ilyen.
2017. márc. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy neked (és a férfiak többségének) miért a flegma, egoista lányok a vonzóak, miért nem a melegszívű, figyelmes lányok.
2017. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4#


A melegszívű kedves lányok általában unalmasak. Vagy nem olyan vonzóak mint a bunkók. Sajnos ez ilyen.

2017. márc. 30. 09:20
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg kussoljal te idiota xD

Elvezd h nem erhetsz fel hozzajuk es semmibe se neznek. Mire 30 leszel addira a jobbak meg elkeltek. Egyedul halsz majd meg :D

2017. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5.: Ez óriási tévedés, de ha neked a flegma csajok kellenek, ne számíts boldog, hosszú, tiszteletteljes párkapcsolatra
2017. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Gyökérséget írt a kérdező, korrigálom: igenis a melegszívů, figyelmes lányok a vonzóak. Abban igaza van, hogy a lovasok zöme beképzelt, sznob.
2017. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

# 6


Miből veszed hogy 30 alatt vagyok? Vagy hogy bárkihez nem érnék fel? Inkább én adnék ezeknek a lányoknak egy esélyt hogy velem lehetnének!

2017. márc. 30. 09:41
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy viccen kívűl a tapasztalat valós. Én korrekten ismerkedtem több lovas csajjal is. És mind azt hitte magáról hogy ő aztán hercegnő.
2017. márc. 30. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!