Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lovas lányok nagyképűek mind?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovas lányok nagyképűek mind?

Figyelt kérdés
Mellék kérdésem meg az van aki ismerős a "hírös lovardában" mert egy ott dolgozó vagy dolgozott személyről érdeklődnék. Privátban jelezd.
2015. jún. 12. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig amiatt a lány miatt problémázol, aki hiába mondta meg, hogy ne akar semmit tőled, te továbbra is zaklatod? Nem veszed észre, hogy nevetséges és beteges, amit csinálsz? Fogd már fel, ha nem jössz be neki, nem fog megváltozni a dolog, ha fejreállsz, akkor sem! Csodálom, hogy még nem jelentett fel a lány.
2015. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokkal azok, akik általánosítanak.
2015. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen hogyne... Csak azokkal.
2015. jún. 12. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mind nagyképű-e, de hogy jól lovagolnak, az tuti.
2015. jún. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt senki nem kérdőjelezte meg! 😂
2015. jún. 12. 12:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem a lovaglastol fugg h milyen ez tuti biztos.
2015. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A lányon kívül akiért oda vagyok, már vagy 5 másikkal is beszéltem és mind nagyra volt magával.


Lehet nem a lovagláshoz van köze hanem ahhoz hogy akinek van pénze járni ilyen helyekre,esetleg sajátja is van az tuti pénzes család. Vagy ez az egyetlen hobbijuk.

2015. jún. 12. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, a lovagláshoz nem kell pénz. Legalábbis nem kell nagy pénz. Nekem volt barátnőm lovagló oktató volt, és rendkívül szerény nő.

Kisgyerek vagy még

2015. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kinek mi a nagy pénz úgye? 50 ezer tuti van egy lovat etetetni havonta. De fene tudja lehet te jobban tudod. Aki után én futok, ő is ilyen oktató féle.
2015. jún. 12. 15:04
 10/12 anonim ***** válasza:
De miért kell futni olyan szekér után, ami nem vesz fel? vagy hogy mondják ezt a szöveget. :)
2015. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!