Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: facebookon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: facebookon miért vagytok elszálva magatoktól, miért vagytok nagyképüek? F/22

Figyelt kérdés

Bulis képet feltöltetek hogy ti milyen vagányok vagytok hogy el tudtok menni bulizni, de tegyük hozzá hogy a szüleitek pénzéből.

Én nem jártam bulizni egyszer-kétszer voltam de nem járok minden pénteken vagy szombaton mert dolgozok meg elébb a számlákat kifizetni (albérletben lakok egyedül) nem pedig 5000-10000-ft elb.szni a dizsiben.

De ez szól a fiúknak is akik az utcán is feszitenek hip-hop sapiban meg magas száru fehér csukában.


2012. okt. 20. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez is egy olyan értelmes kérdés, hogy miután elolvastam, behorpadt a homlokom..
2012. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Azért vannak elszállva mert te meg a korosztályod agyon ajnározza őket, istennői piedesztálra emelitek, és ettől túlzottan elszállnak maguktól, azt hiszik ők sz*rták a világot.
2012. okt. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy a 2-es írta. A sok szerencsétlen körbeugrálja őket, rájuk költ egy vagyont, aztán persze jönnek ide siránkozni, hogy miért ilyen pénzéhes, ribanc az összes csaj.

Neked pedig az a bajod, hogy nincs lóvéd, és szerinted ezért vagy sikertelen a csajoknál. Ha megtehetnéd, akkor e is elb.asznál 5-1000 forintokat, de egyszerűbb itt siránkozni.

2012. okt. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen pont amit a kettes említett. Ez olyan mint az a South Park rész ahol az ilyen Tesco meg Auchan-hoz hasonló multikat ábrázoló nagy áruház épül. És kiderül hogy az egész épület "szíve" a vásárlók,, mert nélkülük eleve nem is lenne a multi, kipusztulna.


És ez itt is így van (meg elég sok mindennel igazából). A másik meg mert az ilyenek HP-k, beképzelt hülyék. De egyébként ezek rossz érvek ettől függetlenül, oké hogy te egyedül élsz, meg jó. De most ha megteheti, PERSZE tény hogy ő ezt a saját hüüü de nagy királysága érdemének véli, pedig ...... se tett érte.


A legjobb, ha nem foglalkozol velük, éés ennyi. VAGY ha nem bírsz velük csatlakozz hozzájuk ;)

2012. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 3. válaszolóval értek egyet!:)

Miért fáj az neked,hogy elmennek bulizni és felrakják a képeket? Akkor mi van?Ha neked nem tetszik ne nézd meg őket!Ha végképp nem bírod töröld őket a facebookodról,de ne itt siránkozz!Nem kell bámulnod,ha nem akarod,de ezek szerint akarod!A fiúkról meg annyit ha nekik ez tetszik hagy viseljék már ezt az utcán!Ők sem szólnak bele te miben mész ki!

2012. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint!E nem azt jelenti,hogy nekem tetszik,de én lesz*rom őket!Nem foglalkozom velük!Én törlöm facebookról,akinek már unom az állandó idióta kommentjeit és képeit!
2012. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!