Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek jelent valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek jelent valamit ha írtok egy fiúnak a szülinapjára facebookon?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy a nők hogy vannak vele de én szoktam írni azoknak a csajoknak akik jól néznek ki ha szülinapjuk van:)) Aki nem szimpatikus annak nyilván nem.

Ezen kívül még a rokonoknak írok, közeli ismerősöknek meg akikről tudom hogy nekem is írtak már párszor.


Érdekes hogy írtak olyanok is akikkel soha nem beszéltem még, csak onnan tudom hogy kik hogy a falubeliek. De voltak akik nem írtak pedig ismernek már ezer éve(szomszéd) vagy akivel szoktam néha beszélni, de sejtettem hogy nem vagyok neki szimpatikus.


2012. okt. 12. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
2012... És itt tartunk...
2012. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátaimat és a barátnőimet is élőben köszöntöm fel. Eszembe nem jutna csak facebookon írni nekik és ennyivel elintézni. Olyan is volt már, hogy tetszett egy lány, akit alig ismertem, hozzá is odamentem élőben, de jól is tettem, mert rájöttem, hogy mennyire félreismertem.
2012. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
úristen xd én mindenkinek írok facebook-on mivel ismerősök vagyunk ..
2012. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én senkinek nem írok, mert lesz*rom a fészbúkot.
2012. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!