Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondtatok le arról az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondtatok le arról az emberről akit szerettek/szeretettetek?

Figyelt kérdés
Mit tett vagy mi volt az a pont amikor azt mondtátok, hogy elég, lemondok róla, lesz jobb?
2021. márc. 22. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9#nyilván nem csak akkor van ilyen pont.
2021. márc. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

6.7.10. vagyok

Általában az ilyen srácok csak azt mondják mindig, hagy döntsék már el ők, hogy nekik ki kell ki nem. (Tiszteljem már meg ezzel hogy nem en döntök helyettük)


Ez már nekem komolyan egy szlogen:D

2021. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12. Ne offolj légyszi, eltértél a tárgytól nagyon 😁


Köszi a választ mindenkinek!

2021. márc. 22. 16:22
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tett semmit hogy helyreálljon a lelki egészsége.

2 évig kitartottam mellette, de ráfogta az egész világra. Én tehettem róla, meg a szülei, meg a tesói, meg a barátai... Meg igazából mindenki. Közben semmiért nem vállalta a felelősséget. Pedig a segge alá volt tolva mindenféle segítség. Még a saját lakás is. Mindent elrugdosott, és vergődött.

2021. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem szokott le a cigiről pedig megígerte
2021. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Elveszett a bizalom, és a jövőkép sem igazán egyezett. Akkor nehéz volt, de jó döntést hoztam, az élet igazolta.
2021. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%
Megcsalt, lopott tőlem, és hazudozott. Soha nem találkoztam nála szánalmasabb emberrel.
2021. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Borzalmasan romboló hatással voltunk egymásra. Szerettem, ő is szeretett, de ez rövid időn belül kiégette a kapcsolatunkat. Nem hibáztatom, nincs semmi baj vele, de egyszerűen nem passzoltunk, klisékkel élve.

És szerencsére lett is jobb, akivel folyamatosan építjük egymást. Róla szerencsére nem kell lemondanom.

2021. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Átvert, hazudott és ismerkedett a "fiú baráttal akitől nem kell félni".

Végén csalt, kihasznált és szakításkor feljelentéssel vagdalózott.

Sz*r volt, hogy a sok közös utazás, terv semmit nem ért, remélem az idő majd engem igazol. Utolsó mondatai alapján sohasem szeretett.

2021. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapbetegségem, ami miatt mindig úgy cselekszem, hogy ne legyek megközelíthető, és így sokan inkább lemondanak rólam, még, ha valaki is talál bennem valamit.
2021. márc. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!