Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szerelem, szeretet átalakulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem, szeretet átalakulhat baráti szeretetté?

Figyelt kérdés

Párommal majdnem 5 évig voltunk együtt. Ő azt mondta, hogy elmúlt neki. És szeret, mint embert, de a párkapcsolatos dolog elmúlt. Sok dolog elromlott már. Viszont egy egyetemre járunk, egy szakra. Mindennap látjuk egymást, de nem beszélünk élőben. Viszont néha interneten igen. Ő szakított ugye. 2 napja pedig felajánlotta, hogy áthoz nekem egy jegyzetet. Áthozta, semmi nem volt, megköszöntem és el is ment.

Normális ez? Ő tényleg túl van, és csak ilyen baráti? (Alapból is ilyen rendes)

Amikor itt volt mindkettőnknek remegett a hangja, és alig mertünk egymásra nézni. 2 hónapja vagyunk külön.

Tudom, hogy nem akar velem lenni. De nem tudom ezeket mire vélni, hogy élőben nem, interneten érdeklődik, meg amúgy segít.

Szakításkor persze mondta, hogy jóba akar velem maradni.

A minap mondta újra, hogy jóba szeretne lenni, mert azért "máshogy még szeret", tehát barátságból.



2016. máj. 18. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, és valóban csak barátként szeret, fel kell vhogy dolgoznod. úgy érzem az írásodból hogy még mindig szereted, viszont ő már nem szerelmes, őszinte volt, ez sokat számít.
2016. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő dolog, akárcsak kinek mi a megcsalás, kinek mi fér bele. Nálam pl egyáltalán nem működne szerelem/párkapcsolat után már a sima barátság. Lassan fél éve hogy szakítottunk a barátnőmmel, ő felajánlotta hogy találkozzunk, csináljunk közös programot anélkül, hogy akármilyen intim kapcsolat lenne köztünk. Én megmondtam neki, hogy aminek vége annak vége meg egyébként is rám egy nő se tekintsen barátként. Én ugy vagyok vele hogy fiu barátaim vannak, én a nőkbe a párt ,szextársat, szerelmet keresem nem pedig a brátot.Főleg egy olyan lánnyal aki korábban a párom volt, azzal meg aztán egyáltalán nem működne a barátság. 24/F
2016. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kizárt, hogy működjön.
2016. máj. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ezt balekságnak vagy kihasználásnak érezném, és nem is kérek az ilyenből. Max abban benne vagyok, hogy fél/egy évente összeüljünk egy kávéra amolyan "mi van veled azóta?" beszélgetésre.
2016. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyidősek vagytok. Az ilyen sosem működik. Mi tartott ennyi ideig?
2016. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egyidősek vagytok. Az ilyen sosem működik."


Dafakk logic.

2016. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Aki szakít, annak a részéről átalakulhat. Akivel szakítottak, annak ritkábban.
2016. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!