Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után jóba lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után jóba lenni?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatunknak lett vége (már másodjára, egyszer már szakítottunk hónapokra, amikor nem beszéltünk csak 1szer talán). A párom szakított velem, mondván, hogy elmúltak az érzései.Már nem érzi úgy, hogy akarna tenni értem, már nem olyan. ÉS sok volt a baj. De szerinte nem lenne jó, ha nem beszélnénk mert emberileg érdeklem.

Egy a munkahelyünk, ahol csak a köszönésig jutunk, de interneten érdeklődik. Tényleg keres. Persze rövidre zárjuk a beszélgetést.

Ilyen egy felnőtt szakítás?

(Még együtt voltunk úgy éreztem, hogy szeret, sőt szerintem most is, csak amiket mondott igaz. Hogy sok volt a baj, ezért már nem is érezte annyira, hogy szeret).

Nem tudom ezt felfogni. Tudom, hogy nem akar tőlem semmit, MOST. De lehet, hogy ebből még hónapok múlva lesz valami? Vagy csak tényleg barátság lesz?



2016. máj. 3. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
JóbaN
2016. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egyszer szétmentek, akkor utána annyira nem jó összejönni. Káposzta... Tudod. Főleg, ha tudjátok hogy nem működött.

Lehet barátság, de rögtön szakítás után necces, az az egyik félnek önmarcangolás, ráadásul emiatt nem fogtok továbblépni, te várod hogy hátha lesz valami. Vagy valóban barátság lesz, de később, amikor már tényleg nem éreztek egymás iránt semmit vagy addig amíg tart ez valamelyikőtök meg nem ismer mást.

Én az utóbbit tapasztaltam 2x, amint megismertem valaki egyből letiltott mindenhol, elhordott mindennek... Amúgy nem kötelező rosszban lenni, de az ex az ex, én nem tudnám megbeszélni vele a dolgaimat. 1 ilyen köszönőviszonyos van. Persze egy ideig oké, beszéltünk, de egy idő után úgyis eljön az hogy nincs téma az időjáráson és a munkán kívül, mert másba nem avatnám be szívesen. Köszönünk ha úgy van de amúgy más nem.

2016. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én most válok, nem köpködünk egymásra beszélünk, persze gyerekek is vannak. Mindketten tudjuk hogy nincs jövője a kapcsolatnak akkor meg minek folytatni? Jobb nem lesz...
2016. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Utáltam az olyan szakítást, ahol utána jóban maradtunk!

Egyrészt uncsi, másrészt pedig úgyis összejárunk d***gni, elég csak egy kis flört, avgy egy széles mosoly hozzá...


Szóval az ilyen kapcsolatokkal érdemes vigyázni, mert azt hiszitek nincs vége, nem tudod elengedni és inkább bezsélgetés helyett szexeltek.

Ez nem megoldás. Sajnos nem az. Járás után még 7 hónapig csináltuk ezt az egyik exemmel...


Utána persze az egyikünk megsértődött és onnastól tovább már egy szia sem volt..

A békés, semmi szex alapú szakítás pedig igencsak okt ad arra hogy beszéljetek, érdeklődjetek a másik iránt. Ez sem egészséges. Elég egy jó szó, egy félreértett érintés, bármi és célzásnak veheti a másik, miközben semmi sincs.


Én a helyedben nem beszélnék vele. Semmit sem. Köszönök az utcán, de ennyi. Ne érdekelje, hogy hogy vagyok, ne foglalkozzon velem, élje az életét.


Havonta 1x az egyik exem mindig rámírt. Már legalább 5 éve szakítottunk, de mindig minden hónapban ír. Majdnem mindig válaszoltam, de felszakadtak a sebek, az akaratlan és indokolatlan érzelmek, emlékek és a kreálmányok. Bldog párkapcsolatban vagyok és nem akarm, hogy ilyesmi megzavarjon avgy elgyengítsen avgy határozatlanná tegyen. Már rég nem válaszolok.

Mikor látta, hogy nem reagáltam, akkor hívott, majd újra írt és kiakadt.


Megírta, hogy azért írt, mert az ő részéről nincs vége. Hogy túl szépen váltunk el és hogy túl szép volt a kapcsolatunk. Izgalmas volt, ez tény, mellette sosem unatkoztam. Volt szenvedély is, de valahogy mégsem volt az igazi. Nem lettem volna mellette boldog 100%-ig...


Mindig egyfajta megerősítést várt tőlem. Hogy valamit jól csinált, de már nem is az az ember, aki 5 évvel ezelőtt volt...


Szóval valódi barátság nem lesz. Lehetetlen és egészségtelen! Esetleg sok sok év múlva, mikor már egyikőtök sem érti félre a mondandókat és nem tesz célzást, stb. :)

2016. máj. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Problémáitok vannak, amiket nem tudtok közösen megoldani. Innentől kezdve felesleges közös jövőről beszélni. Ezt egyszerűen felejtsd el, és benne is tudatosítsd.

Barátkozni lehet, de ahogy előttem is mondták, nem közvetlenül kapcsolat után, és nem lesztek naponta beszélő puszipajtások. Én sok exemmel jóba vagyok, de mindig kellett pár hónap, de volt, hogy több év is, mire beszélgetni tudtunk egymással normális hangnemben, érzelmek nélkül.

2016. máj. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy ne játsszon veled. Vagy csináljátok rendesen, és együtt vagytok, vagy hagyjon békén. Ez, amit most csinál, kb.arra jó, hogy ott vagy neki tartalékban, ha épp nincs kivel dugni.
2016. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nálunk a szex nem jön szóba, ő se én se akarjuk. Mert tudjuk, hogy vége. Ő szakított. Munkahelyen köazönünk, interneten néha beszélünk. Igen én reménykedek, hogy azért akar jóba lenni, azért ír mert neki így konnyebb, mert ha bár tudja h nem működik hiányzok neki és jóba akar lenni. Tehát emberileg nem akar wlveszíteni.
2016. máj. 3. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Tapasztaltam az utolsó szakítás után, nem érdemes se beszélni, se barátilag együtt lenni. Velem is szakított a bnőm, mondta ha bármi van, számíthatunk egymásra, mehetünk sportolsi, stb. Nekem ez nem működne. Nem tudnék rá csak barátként tekinteni. Főleg úgy hogy már van pasija :/ Az ex, azért ex, mert két ember között valami nem stimmelt.


Bár sajnos fél év után az érzéseim iránta nem igen halványultak..

2016. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a baráti körömben sokan jóban maradtak az exeikkel, jó, vagy akár legjobb barátok, akár buliznak is együtt, stb.


nekem ez nem szokott menni. legalábbis nagyon sok idő kell az érzelmek kiheverése után. egyik lány barátomba beleszerettem, de nem viszonozta és évekig nem beszéltünk. azóta a barátság helyrerázódott, újra jóban vagyunk és szinte mindent megbeszélünk. de volt barátnőkkel nem tartom a kapcsolatot.

2016. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!