Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bántatok már meg visszafordíth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántatok már meg visszafordíthatatlan szakítást?

Figyelt kérdés

2019 év végén szakítottam a barátnőmmel. Bár nem jó a megfogalmazás, inkább gyáva módon megfutamodtam a problémák elől és elmaradtunk egymástól, a gyakori veszekedések egyike után nem kerestem, és ő sem. A probléma forrása, hogy ő komolyabbra szerette volna fűzni a kapcsolatunkat, együttélés, stb., hisz mondhatni tavkapcsolat volt, átlagosan hetente találkoztunk. 3 évig tartott. A szakítás után felszabadultam, elkezdtem ismerkedni, bele sem gondoltam mi lehet vele, milyen fájdalmat okoztam neki. Aztán az új lány, akit megismertem rendesen megvezetett és hitegetett egy éven keresztül. Mondhatjuk, hogy a karma visszaadta, megérdemeltem.

Néhány napja egyre többet gondolok a volt barátnőmre, ennyi idő után döbbentem rá, hogy mit veszítettem. Borzasztóan rám tört a dolog. Persze mindig tisztában voltam az értékeivel, de túl természetesnek vettem, hogy van nekem, nem tettem érte eleget, amit mai fejjel már megtennék és én is vágynék a komolyabb elköteleződésre vele kapcsolatban (pl. házasság, amire ő is vágyott). Borzasztó bűntudatom van, megbántam az egész múltbeli hozzáállásomat, gyűlölöm magam a történtek miatt. Hozzátartozik a történethez, hogy neki azóta van barátja, egy tényleg korrekt, jó megjelenésű srác, aminek részben örülök is, nagyon megérdemli, hogy valaki tisztességes, felnőtt módjára bánjon vele, amely rám közel sem volt jellemző.


Megfogalmaztam a számára egy üzenetet, amiben bocsánatot kérek tőle és őszintén leírom az érzéseimet. Természetesen nem várhatom el, hogy visszajöjjön hozzám, fordított helyzetben én sem tenném, de vajon ez könnyítene az érzéseimen? Valahogy feloldana? A múltat megváltoztatni nem tudom. Van olyan itt, aki hasonlón ment át rajtam kívül?

Lehet hosszú lett, próbáltam mindent összeszedni. Köszönöm az elolvasást és a válaszokat!

27 éves vagyok, a lány 25.



2021. márc. 22. 13:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem min mész keresztül

Volt párommal 11 évig voltunk együtt

Felszabadultam mikor szétmentünk,lett új párom. Volt paromnak is kapcsolata van,de ma már tudom h életem legnagyobb hibája volt h elhagytam. Úgy érzem még mindig szeretem. De nem teszek semmit,nem mondanám el neki.

Hülye voltam elhagytam,most iszom a levét...és szenvedek.

2021. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírását követően végül írtam neki, tárgyilagosan válaszolt, hogy ez már a múlt, amiben igaza van. Szeptemberben hozzámegy a sráchoz.

Bárkinek, aki esetleg olvassa ezt, azt tudom mondani, hogy soha ne vegye természetesnek, ha valaki szereti őt. Legyen az csaladtag, barát, vagy szerelem. Szebbet, okosabbat, stb. lehet találni, de annál jobbat, aki így szeret, azt nem.

2021. júl. 19. 09:55
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
21# pont így jártam én is. Elhagytam 20 év után azt hittem jobban járók, boldogabb leszek mással...hat nem ..most iszom a levét én is
2021. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon sajnálom hogy te is így jártál

Szörnyű érzés de sajnos visszafordíthatatlan lehet egy nem jól átgondolt döntés

21 voltam

2021. júl. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!