Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már visszafordíthatatlan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már visszafordíthatatlan? Kétségbe vagyok esve, több lent.

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyunk együtt a párommal. Azt mondta hogy nagyon szeret, de ugy mint egy csaladtagot vagy testvért mar nem érzi úgy, hogy a barátnője lennék. Emiatt nem is igazan sexelunk, es nem foglalkozik velem eleget. Pedig mondja, hogy nem velem van a baj, szép vagyok, okos, vicces, sexy stb. Hogy lehet ezt visszafordítani? Hogy lehet elérni, hogy újra "úgy " szeressen? Nagyon szeretem nem akarok szakítani, sem elveszíteni, kb tenyleg barmit megtennék, hogy ez megváltozzon.

2017. jún. 13. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Kelteni kell benne olyan érzéseket hogy ismént nőként és ne családtagként tekintsen rád.
2017. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ötlet, hogy azt hogyan csináljam? Egyébként en 23 ő 26 éves
2017. jún. 13. 11:33
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

3 év után úgy, hogy se gyerek se komolyabb ugrás nem volt a kapcsiban szerintem ez inkább elszomorító.

Nem hiszem, hogy ez visszafordítható, max ideig óráig működhetne, aztán ismét elunná az egészet.

Egyszerűen ennyi, kiszeretett belőled, de mint embert már megszokott maga mellett.

Az, hogy már ilyen szinten 3 év után nincs szex, nem is foglalkozik veled, azt mutatja, hogy ő nem érzi szükségét annak, hogy ez az állapot változzon.Nem érzi szükségét, hogy jobb legyen a kapcsolat.

Szerintem inkább érdemesebb volna azon elgondolkodni, hogy megoldható e a szakítás úgy, hogy esetlegesen megmaradjon egy jó kapcsolat.


Mondjuk nem teljesen tartanám kizártnak, hogy neki már van is egy kiszemeltje, csak azt várja, hogy te lépj előbb. (mert ugye a felelőség akkor a tiéd, ha összejön a kiszemelet lánnyal, akkor nem várghatod a fejéhez, hogy miatta hagyott el téged.)

Akármilyen bunkón is hangzik, szerintem ő lélekben már máshol jár. :(

2017. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3 év után gyerek vagy ugrás huszonévesen? Hol élsz te?
2017. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sehogy, ha má nem szeret, el kell fogadni és elengedni egymást.

Annak semm értelme, ha szerelem nélkül, mtn két lakótárs éltek együtt.

Csak azt nem értem, miért kell egymás idejével szórakozni, ahelyett, hogy szakítanátok - mert a szerelmet nem lehet kierőszakolni -, és keresnétek magatoknak olyan társat, akivel boldogok vagytok.


Mert ez így csak időhúzás, tök feleslegesen, amibe tönkrementek. Te mert szereted, ő viszont nem. És ő, mert már nem szeret, de váltani sem tud, míg ot vagy.


ÉS hidd el, előbb-utóbb lépni fog, mert veled családot nem alapít, abban biztos lehetsz, már max. dugni vagy jó neki, meg főzni-mosni rá, de plusz érzelmeket nem táplál - ez nekem így nem kéne.

2017. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van, de jelenleg képtelen vagyok elfogadni ezt az egészet. Biztos at tudjátok érezni kicsit.. ha valaki olyat tudna írni, hogy hogy tudnám újra "elcsábítani" vagy valamit tenni nagyon szívesen venném... :(
2017. jún. 13. 12:14
 7/15 A kérdező kommentje:
Hisz nem egyszer hallani olyat, hogy az érzelmek újra fellangolhatnak..
2017. jún. 13. 12:15
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es, vannak ilyen helyezetek.

Mikor pl véletlenül besikerül egy baba. Akár 4 hónappal azután, hogy összejöttek...(arra ne térjünk ki, hogy ki hogy védekezik és miért lett baba).

De van olyan, akiknél van gyerek 3 év után, viszont nem házasodtak össze és nem is fognak.

Olyanra is ismerek példát, akik 2 év után házasodtak össze, de előtte éveken át (6 évig) barátok voltak.

Hol élnék? A kérdés, hogy te hol élsz, hogy ilyesmire nem láttál még példát. A világ nem fekete fehér.

2017. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
12:16 Jah igen, de amiket írtál az a nem normális dolog, nem az, hogy huszonévesen 3 év után még nincs esküvő megy gyerek. Nem tudom minek kell úgy írni, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga
2017. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Keveri a szezont a fazonnal.

Teljesen természetes, hogy idővel másképp szereted a párod, mint az elején. Még szeret, csak már nem érzi azokat a "tüneteket", mint a kapcsolat elején: pillangók a gyomorban, szívdobogás, erekció a puszta látványodtól. Ez gyorsan elmúlik, ha fejre állsz, akkor is.


A gond akkor jön, mikor nincs helyette más. Mély szeretet, ragaszkodás, bizalom, barátság, tisztelet, és persze jó szex. Ha ezek megvannak, akkor minden oké. De ha hiányoznak, akkor a fene megette az egészet.


Vagy kicsit megtornáztatod, hogy érezze, milyen lenne téged elveszíteni, vagy kilépsz ebből.

Kicsit járj el a barátnőkkel, hanyagold te is őt, néha kicsit húzd az agyát, aztán kéresd magad szex előtt.

Ha ez nem válik be, akkor mehet a levesbe. 23 évesen ne akarj már úgy élni, mint két nyugdíjas!

2017. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!