Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már visszafordíthatatlan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már visszafordíthatatlan? Kétségbe vagyok esve, több lent.

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyunk együtt a párommal. Azt mondta hogy nagyon szeret, de ugy mint egy csaladtagot vagy testvért mar nem érzi úgy, hogy a barátnője lennék. Emiatt nem is igazan sexelunk, es nem foglalkozik velem eleget. Pedig mondja, hogy nem velem van a baj, szép vagyok, okos, vicces, sexy stb. Hogy lehet ezt visszafordítani? Hogy lehet elérni, hogy újra "úgy " szeressen? Nagyon szeretem nem akarok szakítani, sem elveszíteni, kb tenyleg barmit megtennék, hogy ez megváltozzon.

2017. jún. 13. 11:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9-es, Neked nem normális... de a példámban említettek, akik 2 év után már összeházasodtak, azok idén ünneplik a 18. házassági évfordulójukat.

A kérdező kapcsolata meg natúrban kifulladt a 3. évben.

Az, hogy mi a normális az nagyon relatív. Ebbe ne is menjünk bele szerintem.

2017. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól még nem lesz normális dolog, csak felelőtlenség
2017. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezen a kapcsolaton bizony "dolgozni" kell MINDKETTŐTÖKNEK.


El vagytok laposodva rendesen. :)


Kérj tőle egy kanmajmot! (Mármint hogy őt szeretnéd kanmajomnak látni.)

2017. jún. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hat igazad van utolsó, bar nem feltétlen ertem mi ez a kanmajom dolog? :D
2017. jún. 13. 14:05
 15/15 anonim ***** válasza:

A kanmajom kérlek az egy olyan férfi (kan) akinek egy kissé khmm... elmentek otthonról.

"Ő" szokott vigyorogva az asszony sejhajára csapni amikor elmegy mellette a folyosón. Szóval ha a nő meglátja a "kanmajmot", akkor tudja, hogy este biza szex lesz! ;)

2017. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!