Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is férfiatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is férfiatlan dolog bosszú nélkül hagyni, ha szakít veled egy nő?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke, de én eddig minden exemen elkövettem valamilyen bosszút eddig. Volt akinek az állása ment rá a szakításra, mert a főnöke üzlettársam volt és megbeszéltem vele, hogy rúgja ki a csajt. Olyan is volt pl, egyiknél, hogy a privát videónkat elküldtem a szüleinek emailben (tudom, ez eléggé genyaság volt elismerem, de akkor jól esett a bosszú..). Szóval szerintem egy nőt bosszú nélkül elengedni puhányság, nem férfihoz illő. Kell, hogy sokáig rossz emléke legyen a nőnek a szakítás, és a bosszú pont ideális tud lenni erre a célra. Most lehet gondolni, hogy gyerekesen gondolkodok, de szerintem pont ez a felnőttes gondolkodás, ha a szemet-szemért elvét követjük ebben is. Ti mit gondoltok erről?

2020. jún. 19. 19:02
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezô, saját magadon kellene bosszút állnod. Te választottál rosszul. Te viselkedtél úgy, amit a lány nem tudott elviselni. Az lenne férfias, ha szembe mernél nézni a saját hibáiddal. Nem véletlenül szakítottak veled többen.
2020. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, akkor egy nyomorult alak vagy.
2020. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Bár feltételezem, hogy ez csak egy provokatív kérdés, de azért leírom és is, hogy teljesen igaza van az eddigi hozzászólóknak, a bosszú nagyon kicsinyes (főleg ezek) és egyáltalán nem férfias. Ha bárki ilyet csinálna, az pont csak abban erősítene meg, hogy nagyon jó ötlet volt szakítani vele. Csak azt sajnálnám, hogy egyáltalán minek álltam vele szóba a kezdetekkor.
2020. jún. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Uram, kérlek ments meg az ilyen emberektől mindannyiunkat!


Nem akarok félnivalót, ha valakivel nem mégsem passzolunk és szakításra kerül a sor.


Ha egy nő téged szívatna meg így, ilyen aljas, gyerekes húzással, neked jól esne?

Azért mert férfi vagy, még neked is vannak hibáid, amit ki lehet használni, még sem teszik meg.


Engedd el őket, emberhez méltóan, és tartsd meg a gerinced felemelt fejjel. Ez jobban fájhat, mint egy aljas húzás.. A szerencsétlen lány szülei sem a lányukat sajnálták, biztos sejtették, hogy él szexuális életet. Inkább azt, hogy egy ilyennel hozta össze a sors a lányukat és szerintem boldogok is voltak, hogy vége lett, nem kell sajnálni egy percig sem ezt a kapcsolatot, a srácot viszont annál inkább.

2020. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom a kérdező az egyik hölgy, és csak csendben olvasgatja itt, amit egyébként is tud, mégis valahogy jobb kedvre deríti, hogy vele a világ - mert így is van.


Persze attól még jó nagy troll! :)

2020. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ne beszélj férfiasságról!
2020. jún. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kezeltesd magad, mert erosen pszichopata vagy....
2020. jún. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a kommenteket, bocs, ha valakit ismétlek, de ami elsőre eszembe jutott az, hogy hülye vagy te édes lelkem.:D

A szemet szemért elv az rendben van, -mondom ezt nő létemre-,de nem ilyen szituációban. Ha miattad szakítottak, akkor azért, ha meg te küldted el, akkor azért.

Egy férfi attól nem lesz még férfiasabb, hogy valakit kirakat az állásából, ráadásul pont a mai világban. Ez simán tetű húzás volt.

az meg, hogy a szüleinek elküldted a videót...szerinted kit járattál le jobban? Őt, vagy magadat?

Összefoglalva: egy kisstílű valaki lehetsz, a bosszúállás meg a legtöbb esetben inkább a betegesebb lelkülettel rendelkező nőkre jellemző. Ja, meg a gyerekekre, de ott is csak olyan 10-14 éves korig.

2020. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!