Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is férfiatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is férfiatlan dolog bosszú nélkül hagyni, ha szakít veled egy nő?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rá büszke, de én eddig minden exemen elkövettem valamilyen bosszút eddig. Volt akinek az állása ment rá a szakításra, mert a főnöke üzlettársam volt és megbeszéltem vele, hogy rúgja ki a csajt. Olyan is volt pl, egyiknél, hogy a privát videónkat elküldtem a szüleinek emailben (tudom, ez eléggé genyaság volt elismerem, de akkor jól esett a bosszú..). Szóval szerintem egy nőt bosszú nélkül elengedni puhányság, nem férfihoz illő. Kell, hogy sokáig rossz emléke legyen a nőnek a szakítás, és a bosszú pont ideális tud lenni erre a célra. Most lehet gondolni, hogy gyerekesen gondolkodok, de szerintem pont ez a felnőttes gondolkodás, ha a szemet-szemért elvét követjük ebben is. Ti mit gondoltok erről?

2020. jún. 19. 19:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem inkább az férfias, ha nem követsz el kicsinyes bosszút hanem felnőttként kezeled.
2020. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%

Szánalmas és gyerekes viselkedés ez a bosszút állok dolog. Mi van, sérti az egódat, ha visszautasítanak? Talán tanuld meg kezelni a dolgokat és feldolgozni a történteket érett felnőtt módon.


Apád is ilyen éretlen gyerekes, mint te?


Remélem tudod, hogy örökké egyedül fogsz lenni, mert ilyen vagy?

2020. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem gyerekes, neked inkább segítség kellene, mert valami gond van a háttérben.
2020. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Én a bosszúállást tartom kicsinyes, szánalmas, férfiatlan dolognak, de kinek mi.
2020. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
98%
Érzelmi intelligenciád a béka segge alatt van. Undorító, és kicsinyes vagy, nem férfias.
2020. jún. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Ilyet csak borzalmasan gyenge ember csinál, de azért nyugtasd csak magad, hogy mennyire férfias vagy :D
2020. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

Egy szerencsétlen phaszkalap vagy. Remélem, jól megtingat egyszer majd egy nő.

Szánalom. Ilyen paraszttal összejönni is hiba.

2020. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Kicsi a pötsöd, nem tudtad kielegiteni egyik csajodat sem rendesen, erre utána még bosszút is állsz rajtuk? Lassan talán már csak a qrva kategória marad a számodra, mert más szoba sem áll majd veled.
2020. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem férfiasság, hanem gyengeség. Azt mutatod ezzel, hogy ennyire nem tudsz túl lenni rajta, de gondold csak milyen fasza vagy, egyszer majd nem a megfelelő csajjal kezdesz és valaki jól szájba ver.
2020. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
97%

Ez ilyen provokatív kérdés,ugye?

Ebben hol a férfiasság?

2020. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!