Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta tetszik nekem egy lány, de nem merem soha leszólítani. A buszon szoktam látni mindig, de az sajna tele van ismerősökkel meg a lány is általában az osztálytársaival utazik, én meg nem fogom beégetni magam előttük (elég lesz a lány előtt). Hazafelé is úgyahogy egyfelé szoktunk menni, akkor egyedül van, de akkor sem merek hozzészólni.


Ha esetleg leszólítanám mit mondjak neki?


Segítsetek már légyszíves!


2010. júl. 10. 23:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

figyelj! nézz a szemembe! : | (hehe)

nem te vagy a fiú? nem te vagy a főnök? nem te vagy aki akarja? Nalátod! Akkor mit szarakodsz?


meg am ha nem nagyon jön össze neki se, akkor (hogy úgy mondjan) könnyű préda.


nem akarok papaguy lenni, de magadban kell, hogy meglegyen az önbizalom! meditálj, vagy mittudomén, gondolj a sex-re én attól felizgulva megnyugszom.


Önbizalom! csak az én kedvemért menj oda hozzá, éss dumálj vele. utánna akkorát ugrik majd az önbizalmi mércéd, hogy csak na! nem is fogod érteni, eddig mért nem mertél odamenni hozzá. tuti srác vagy! és ezt elég, ha te tudod! nézz bele a tükörbe, és mond ki hangosan, hogy "tuti srác vagyok!!"

2010. júl. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!