Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy adjam tudtára, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam tudtára, hogy nem közömbös számomra?

Figyelt kérdés
Egy ideje beszélgetek neten keresztül egy sráccal, és már találkoztunk is. Mindig jó hangulatúak a beszélgetéseink. Tudom, hogy tetszek neki, és szeretném a tudtára adni, hogy részemről szeretnék hozzá közelebb kerülni, megerősíteni őt, a tudtára adni, hogy nekem is tetszik, és összejönnék vele. Elköszönésekkor eddig nem írtam puszit neki, ő igen. Ez egy "jelnek" jó. Valami tipp, hogy mit csináljak, milyen apró jeleket, amikből leszűrheti, hogy nem közömbös nekem sem?
2011. aug. 21. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki!
2011. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
-d
2011. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát igen, a legegyszerűbb.. de azért hadd maradjak már egy kicsit titokzatosabb :D nem adom annyira könnyen magam, csak azért kapjon valami kis motivációt :D
2011. aug. 21. 19:42
 4/10 anonim ***** válasza:
szépek a szemeid, szúrnám :D
2011. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

pl: írj te is puszit...

vagy legyél vele általánosságban kedvesebb, mint eddig

(a fiúk szeretik, ha lány egyértelműen tudtunkra adják, hogy tetszünk nekik)

2011. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jelezd felé, hogy szeretnél vele többet találkozni :D
2011. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ebből simán levágnám, hogy van esélyem, meg amúgy is jobb szeretek egy lánnyal élőben beszélgetni, akkor olyan közel is van hozzám és lehet egy-két jó dolgot is csinálni ám :D
2011. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 needtoknow ***** válasza:
100%

Szia. Tetszel.

(Ez olyan nehéz?)

2011. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"hát igen, a legegyszerűbb.. de azért hadd maradjak már egy kicsit titokzatosabb :D nem adom annyira könnyen magam, csak azért kapjon valami kis motivációt :D"


A szokásos női baromság. Kell neked a srác, de játszod az elérhetetlent, mert te vagy a főnyeremény.

Ne csodálkozz, ha majd más kell neki.

2011. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen a "puszi" kezdésnek jó aztán ha van valamilyen téma amibe bele tudsz csempészni egy kis romantikát akkor azzal folytathatod.De nem kell mindíg puszival búcsúzni.
2011. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!