Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az a mondat "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az a mondat "nem vagy közömbös számomra" ilyen tartalmú levelet levelet kaptam egy kedves lánytol?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Le akar veled feküdni.
2011. jan. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Hogy le akar-e veled feküdni, az a mentalitásától és az életkorától is függ, de én inkább valami bimbózó érzelmekre gondolnék. Ha tetszik neked, hívd el randira! Bátor dolog volt tőle, hogy mert kezdeményezni.
2011. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8:07 re sajnos nem volt sok idöm bövebben kifejteni a dolgokat akitöl kaptam a levelet a volt barátnöm egy 5 éves kapcsolat ment tönkre és ha ilyen pozitiv dolgokat irtok kapok meg a lány is sokszor felhiv sokat beszélünk napi szinten 20 - 30 percekre. Én nagyon megbántottam csúnyán viselkedtem vele még tavaly de ugylátszik kezdi tul tenni magát a dolgokon aminek nagyon örülök ha ez jön le belölle másoknak is.
2011. jan. 5. 08:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyázz azért, mert azt is jelentheti, hogy szeretne már túl lenni rajta, de még nem sikerült, ezért inkább kerülni szeretne téged, mert kényelmetlenül érzi magát. Nálam legalább is így volt.
2011. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!