Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta tetszik nekem egy lány, de nem merem soha leszólítani. A buszon szoktam látni mindig, de az sajna tele van ismerősökkel meg a lány is általában az osztálytársaival utazik, én meg nem fogom beégetni magam előttük (elég lesz a lány előtt). Hazafelé is úgyahogy egyfelé szoktunk menni, akkor egyedül van, de akkor sem merek hozzészólni.


Ha esetleg leszólítanám mit mondjak neki?


Segítsetek már légyszíves!


2010. júl. 10. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Szia cica. Van gazdád? :)

bocs, fogalmam sincs mit mondj, de kíváncsi vagyok a válaszokra. :)

2010. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Rengeteget segítettél!

A válaszokra én is kíváncsi vagyok, de csak a normálisakra.

2010. júl. 10. 23:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Köszönj, legyél udvarias, kérdezd meg ráér egy egy picit, és ha igen akkor mellébeszélés nélkül modd meg, hogy mi van, szóval ne ilyen legyen, hogy "Ööö nem tudod mennyi az idő?"

Az szia cica van gazdád szintre meg ne süllyedj le szerintem :)

Ha normális vagy, biztosan ő is kedves lesz veled még ha vissza is utasít mert van barátja vagy nem tetszel neki.

Remélem segítettem, sok sikert, értékelni fogja a bátorságodat :)

2010. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elvesztettem a telefonszámomat odaadnád a tiédet?

Tedd meg minél előbb, mert lesz majd aki megteszi és lehet hogy neked mondana igent, de ha nem teszel érte akkor az konstans nem. Ha meg nemet mond akkor nem emészted magad miatta tovább. De csak ha megteszed derül ki mit is fog mondani. Erő kell felvállalni érzéseinket, de csak aki mer az nyerhet.

2010. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És ha megteszem, ő visszautasít és másnap rajtam nevet majd mindenki, akkor milesz?
2010. júl. 11. 01:06
 6/11 anonim ***** válasza:

nalátod, itt az egyik probléma!


úgy kell odaállítani, mintha a volt bnőddel dumálnál szerelmetek fénykorában: bátran, határozottan!


az a fura, hogy sztem akkor a legkönnyebb becsajozni, ha egy haverod segít, és majd ezt te is visszaadod : D


am pl:

-Szia! nincs kedved egy kicsit beszélgetni? Szoktalak látni a buszon. Itt laksz a közelben?

(aztán dumáltok valamiről, akármiről)

Jó volt veled beszélgetni. Nem adnád meg a számod? Találkozhatnánk máskor is : D .

2010. júl. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Barátnőm még nem volt soha...:S :D


Hát persze, ez mind szép, most már tudo, hogy mit kéne neki mondani, de nem merek, annyi csalódás ért már, hogy nem merek, nem akarok többet csalódni és bazári majmot sem szeretnék magamból.

2010. júl. 11. 01:40
 8/11 anonim ***** válasza:

az a probléma, hogy a félelmet csak magadban tudod legyőzni. igyál sok kávét, vagy csinálj vmit, ami feldob, feloldja benned a feszültséget (de ne rúgj be, és ne füvezz : P)


am ha a lány szép(és mivel tetszik, gondolom szép...)akkor biztos már sokan próbálták felszedni. ha kedves és udvarias vagy, nem erőszakoskodsz, és próbálsz vicces lenni, akkor nem lesz bajod. ha nem jön be, majd azt gondolja, még egy kedves fiú, akinek tetszem.


ha sikerül legyőzni a félelmet, és odamész, nem járhatsz rosszul!


sok sikert!!

2010. júl. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A lány szép, legalábbis nekem nagyon nagyon tetszik, fel is vettem régebben msnre más nevében, hogy megtudjam milyen és azt mondta, hogy még soha nem volt pasija, meg hogy nem jön neki össze és hogy már kezdi megszokni meg ilyenek. Szóval szép lány, de nem az a diszkó*icsa, aki mindenkivel bunkózik, akivel találkozik. De én még is félek megszólítani.
2010. júl. 11. 02:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem harapnak a lányok, tapasztalatból mondom :)

"És ha megteszem, ő visszautasít és másnap rajtam nevet majd mindenki, akkor milesz?" - És? Te legalább bátor voltál és megpróbáltad, ezt el is mondhatod majd azoknak akik kinevetnek (ha srácok :)) A csajnak tutira imponálni fog a próbálkozás ha normálisan csinálod, hidd el jól esik az egy lánynak ha tetszik valakinek, még akkor is, ha neki nem is igazán jön be a fiú

2010. júl. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!