Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a tendencia manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a tendencia manapság, hogy harmincas férfiak negyvenes nőket keresnek?

Figyelt kérdés
Fent vagyok több társkeresőn és többségében harmincas férfiak találnak meg. Jó, tudom, van olyan, hogy összejön két ember ilyen felállással, nekem is volt már ilyen kapcsolatom (hosszú távon is). Csak azt furcsállom, hogy tényleg tömeges jelenség.
2019. júl. 3. 14:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

# 6: Az nem lenne furcsa, ha arányosan minden korosztályból keresnének, és mondjuk a saját korosztályomból többen. De az arányok úgy néznek ki, hogy pl. 10% huszonéves 40% harmincas 30% negyvenes 20% ötvenes. Így érthető?


# 9: Korábban is feltűnt, mikor nekem volt fiatalabb párom, hogy a környezetemben elég sok nő van harmincas férfival párkapcsolatban. És nem, nem vagyok bombanő (az ismerőseim sem), teljesen átlagos negyvenesek vagyunk, akik a koruknak megfelelően néznek ki.

2019. júl. 3. 15:34
 12/22 A kérdező kommentje:
# 10: Egy ilyen férfit ismerek a környezetemben, de ő maga is max. 30-nak néz ki és az életmódja is jóval fiatalosabb, mint a korosztályáé. Másnál nem tapasztaltam.
2019. júl. 3. 15:36
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a jelenséget én is látom magam körül. Van egy 40 éves barátnőm, 30 éves férfival van együtt már két éve. A pasi is helyes, normális, értelmes, érett. A csajszi pedig messze nagyon jól tartja magát, 25-nek néz ki kb. (Kislányos termet, szép arcvonások, feszes bőr, modern frizura). És láthatóan jól kijönnek.

Több ilyet látok a környezetemben. Valamitől működik.

2019. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
A férfiak dugni akarnak, ezért bepróbálkoznak minden korosztálynál. A 40-es pasik többsége kapuzárási pánikos, ezért a 20-asokra hajt, a 20-asoknak túl öreg vagy. A környezetemben is ezt láttam. 40 körüli elvált férfi ismerőseim a fiatal csajokat hajtották, az exfeleségeik meg rendszeresen 30-as pasikkal jöttek össze, ha nem akartak komoly kapcsolatot.
2019. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

" ha nem akartak komoly kapcsolatot"

A környezetemben kapásból tudnék 4-5 olyan esetet, ahol ez a felállás már évek óta működik, van, ahol házasság és közös gyerek is lett belőle.

2019. júl. 3. 15:47
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
#14 pont ezt akartam írni én is. A harmincasok pont olyan korban vannak, hogy bárkire hajthatnak, nem túl idősek egy huszonévesnek és nem túl fiatalok egy negyvenesnek sem. Negyven felett viszont jön a kapuzárási pánik és attól érzik fiatalabbnak magukat, ha fiatal lányokra mennek(csak erről azért tudsz keveset, mert általában titokban, a feleség háta mögött csinálják). A huszonéves pasikhoz meg értelemszerűen túl idős vagy, ők meg azért nem nyomulnak rád annyira.
2019. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
Az álmok megszépítik egy macskás nő életét?
2019. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
46%-os: Ne itt vezesd már le a frusztrációdat! Köszi!
2019. júl. 3. 15:54
 19/22 Lazy Lover ***** válasza:
22%
nem tudom te hol élsz... de ez nem igaz jó nagy provokatív kérdés ez
2019. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
# 19: Ha nem hiszel nekem, regisztrálj egy tetszőleges társkeresőre átlagos negyvenes nőként és próbáld ki.
2019. júl. 3. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!