Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmincas nők! Hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nők! Hogyan kell hozzátok viszonyulni egy kapcsolatban? Mit kívántok?

Figyelt kérdés

Nem voltam soha se egy nagy csajozógép, de most rendesen érzem, hogy meg akarok hódítani valakit.

15 évvel idősebb nálam, én pedig 20 éves vagyok. Tény, hogy az érettebb lányokat szeretem, de most azt hiszem egy igazi nővel van dolgom, és ez is lázba hoz, illetve szeretnék mindent megtenni érte.


Esetleg tanácsokat tudnátok adni? :)



2018. márc. 23. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Ne keresd a bajt
2018. márc. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nemrég lábaltam ki egy depresszióból. Szerintem egy párkapcsolattól, vagy annak a végétől nem fog kiújulni.
2018. márc. 23. 13:02
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
15 évvel fiatalabban viszonyulhatnál akárhogy, nem lenne belőle semmi.
2018. márc. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én azért szeretnék igyekezni :)
2018. márc. 23. 13:21
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem sajat keszitesu vacsoraval,haziassaggal,huseggel,hatarozottsaggal.en pl szeretem a viragokat:) programokkal, humorral,kreativitassal!! :) 33/n vagyok a tobbi negativ hozzaszoloval ne torodj!
2018. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Őszintén?


1.Legyél magabiztos, határozott,művelt,érdekes,humoros,társasági ember.

2.Külsőre is legyél férfias,vonzó,sportos,jóképű,ízléses.


De egy ilyen saját korosztályában abszolút sikertelen, tipikus szerencsétlennek, akitől 2 fejjel magassabb vagyok , a karja vékonyabb mint az enyém, nem bír el 10 kg-t és egy kinyúlt mackóban jön a randira, már megbocsáss,de semmi esélye nem lenne. Szóval ha azt hiszed, hogy a 30-as nők értéktelenek és csak arra várnak, hogy minden jött-mentért teperhessenek, akkor tévedsz. Kb.ugyanannyi esélyed van ennél a nőnèl mint bármelyik korodbeli lánynál.És ha őket nem tudtad meghódítani ne várj csodát,csak azért mert idősebb nàlad.

35/N

2018. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
#6 miért gondolod, hogy egy fiatal férfinak csak azért tetszhetnek a 30as nők, mert alacsonyak, vékonyak, gyengék, igénytelenek és szerencsétlenek? Vagy hogy értéktelenebbnek tartják ezt a koroaztályt?
2018. márc. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Mert általában ezek szoktak lenni az okok.Nem mindig,de leggyakrabban ilyenek próbálkoznak és azért mert ezt hiszik.
2018. márc. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 miből gondolod, hogy ezt hiszik? Hol és hogyan szoktak próbálkozni?
2018. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
A napi rutinom,étrendem,fogászati aktám,havi költségvetésem, kedvenc tamponmárkám,Tb számom nem kell?
2018. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!