Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmincas nők! Hogyan kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas nők! Hogyan kell hozzátok viszonyulni egy kapcsolatban? Mit kívántok?

Figyelt kérdés

Nem voltam soha se egy nagy csajozógép, de most rendesen érzem, hogy meg akarok hódítani valakit.

15 évvel idősebb nálam, én pedig 20 éves vagyok. Tény, hogy az érettebb lányokat szeretem, de most azt hiszem egy igazi nővel van dolgom, és ez is lázba hoz, illetve szeretnék mindent megtenni érte.


Esetleg tanácsokat tudnátok adni? :)



2018. márc. 23. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsi vagyok, hogy milyen egy ilyen szitu, történet. Nem 20 éves fogpiszkaló vagyok, szóval nem azért kérdezem.
2018. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted az összes harmincas nő egyforma, és kollektíven ugyanarra vágyik? Milyen kérdés már ez? Én például egy húsz évestől abszolút semmit nem akarnék. De tudom, hogy más korombeli nő igen.
2018. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy ideje csak azt engedem be az életembe,aki megérdemli.Aki kíváncsi rá,hogy telt a napom,és nem csak az érdekli,mit főztem vagy van-e rajtam bugyi.Aki keres,ha megígérte,aki jön,ha azt mondta.Ha mindez teljesül,pont le...rom,hány éves.Ha meg egyszer is másfele kacsint,úgy vágom ki,mint azt a bizonyos macskát.Szerintem nincsenek nagy igényeim,bár volt olyan negyvenhez közeli f..szkalap,aki ezekre sem képes.Akkor miről beszélünk???
2018. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!