Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki sokàig volt kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sokàig volt kapcsolatban 5-8 èv utàn nehezen vagy könnyen megy az ismerkedès? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem maga az ismerkedés nehezebben, mert jó esetben a kapcsolat alatt nem volt benne része az illetőnek.
2018. márc. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elszoksz az ismerkedéstől, mert a kapcsolatod megléte alatt jó esetben nem tettél ilyet másokkal.
2018. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogyan és miért lett vége a hosszú kapcsolatnak, mert nem mindegy, hogy egy kihült kapcsolat után békés lezárás történt, vagy csalódással, vitával való szakítás volt, amiben rengeteg sérülést szerzett egyik, vagy mindkét fél. Az utóbbi esetében nehezebb lesz újra nyitni és bizalommal tekinteteni az új jelöltre.
2018. márc. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindig egyformán nehéz vagy könnyű. Alkat kérdése... Mivel neked maratoni kapcsolatod volt, így valószínűleg nem lesz könnyű megfelelő társat találnod hasonló célokra.
2018. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eleve nem ismerkedem könnyen, de most, a 7 éves kapcsolatom lezárta után még inkább így van. Igaz, most nem is szeretnék komoly kapcsolatot, mert még nem vagyok túl a szakításon, de nem is tudom elképzelni, hogy fogok megint találni majd társat.
2018. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
10 éves kapcsolat után első pár randi szörnyen sikeredett, nem akartam alkalmazkodni az új partnerekhez, ha valami nem stimmelt azonnal elment a kedvem az egésztől. Aztán egy ideig nem kerestem kifejezetten partnert csak szórakozni jártam, arra nagyon könnyen találtam jelentkezőt...mármint kötetlen laza kapcsolatra. Aztán az egyik nővel (akivel egy táncos helyen ismerkedtem meg) összejöttem, nem tartott sokáig, de mai napig hálás vagyok neki,mert nagyon gatyába rázott. Fura, de közel a 40 könnyebben tudok partnert találni mint a 20 éveim elején, pedig szebb nem lettem. :)
2018. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!