Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez a tendencia manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a tendencia manapság, hogy harmincas férfiak negyvenes nőket keresnek?

Figyelt kérdés
Fent vagyok több társkeresőn és többségében harmincas férfiak találnak meg. Jó, tudom, van olyan, hogy összejön két ember ilyen felállással, nekem is volt már ilyen kapcsolatom (hosszú távon is). Csak azt furcsállom, hogy tényleg tömeges jelenség.
2019. júl. 3. 14:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Megjött az eszük.
2019. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%

Dicsekszünk vagy lódítunk?

Itt a GY.K.-n az ötvenes szuperprotkós szupenagyikat is harmincas jómódű Adonisok falkái üldözik.

Ötvenes férfiként, nem futok el a harmincas negyvenes nők elől. Nem írok ki kérdést, hogy mihez kezdjek egy fiatalabb nővel.

2019. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Nekem eddig mindig 4-5 évvel idősebb barátnőim voltak. Ennek oka, hogy a lelkem sokkal idősebb a testemnél, tehát érettebb, bölcsebb, mint a korosztályom zöméé. Éppen ezért érettebb, tapasztaltabb lelkekkel találom meg a hangot, amit általában a fizikálisan is idősebb nők hordoznak. 31F
2019. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Mert a negyvenes pasik a huszonéveseket dugják.
2019. júl. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

# 2: A kérdés nem arra vonatkozott, hogy mit kezdjek velük, azt majd megoldom. ;) Az érdekelt, hogy miért tömeges jelenség.


# 3: 4-5 év nem feltétlenül lepne meg, de 10-12 évvel fiatalabb férfiakról van szó...


# 4: És ez hogy függ össze a kérdésemmel? Az, hogy a negyvenesek kiket dugnak, mennyiben befolyásolja a harmincasok ízlését? Nem igazán értem az összefüggést... (egyébként negyvenesek is keresnek, de harmincasok jóval többen)

2019. júl. 3. 15:15
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

#5

Minden korosztályban lévő nőt minden korosztályban lévő férfi hajthat. Én 23 vagyok, és van, hogy egy 19 évesnek tetszek meg, van, hogy egy 45 évesnek. A jelenlegi párom 35, de volt már előttem 39 éves barátnője is. Szóval nincs ebben semmi rejtély.

2019. júl. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nincs olyan tendencia, hogy manapság a harmicas pasik negyvenes nőket akarnak, csak mivel te negyvenes vagy, ezt veszed észre. Én huszonéves vagyok, és ugyanúgy hajt rám is egy csomó harmincas.
2019. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem tudsz választani? Állítólag sokan keresnek 30-60 ig. Beteszed a neveket borítékban egy nagy zsákba és kihúzod a következő párod. Probléma megoldva.
2019. júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Hát én ilyen jelenséget nem látok a környezetemben. Egy lassan negyvenes nő.


Mondjuk az tény, hogy sok 40-50es nőismerősöm valami eszméletlenül jól tartja magát.

2019. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Lazy Lover ***** válasza:
48%
épp elenkezőleg tapasztalom a 30-40 éves férfiak tini ill 20 on éveseket fúrnak...
2019. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!