Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harmincas férfiak! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas férfiak! Hogyan öltözködjön egy nő, hogy vonzó legyen a szemetekben?

Figyelt kérdés

2018. jan. 9. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinosan
2018. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az Éva-kosztümöt javasolnám - bár most lehet, hogy megfázna :D
2018. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Modern és visszafogottan szexi...
2018. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kezdésnek ne próbáljon nagyon izzadságszagúan 20 évesnek látszani.
2018. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nekik mindegy, csak vékony legyél és feszes. Ha nem vagy az, van rajtad egy kis plusz súly, öltözhetsz bármilyen igényesen, észre sem fognak venni. Tapasztalat.
2018. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Inkább azt tudom, hogy hogyan ne:


Ne öltözzön úgy, mint egy tinilány (haski póló, leggings, és társai), ne öltözzön kanárinak, millió szín, ne öltözzön polgárpukkasztó ruhába.


Egyébként engem nem zavar ha sportosan öltözik (akár farmer+póló szinten, ha a munkája megengedi), az sem zavar, ha kiöltözik (én is inget, zakót hordok melóba), de legyen konzisztens amit visel.


Szerintem ez a legfontosabb, én például nem szeretem a nagyon kihívó öltözködést, ahogy szerintem a legtöbb harmincas férfi sem szereti (megnézi persze az ember, de csak azt, vagy még azt sem akarja a közönségesen öltözött nőtől)

2018. jan. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Meg attól is függ, hogy milyen módon akar vonzalmat kelteni, szexuális közeledésre vágyik vagy az arcát/stílusát szeretné kihangsúlyozni.
2018. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy hogyan ne: semmit ne vegyen fel :) Viccet félre téve, amiben jól érzi magát. Ha vannak adottságai, jó cickók vagy feszes fenék, akkor nyugodtan vehet olyan ruhát, amibe ezeket sejteti. De ne legyen ribis. Modern, de mégis szolidan szexi ;)


Farmer vagy melegítő-bármibe vonzó tud lenni.

2018. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek mi értelme?

Mindenki csinos tud lenni, akár egy szakadt melegítőben van, akár miniszoknyában.

2018. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mikeXxX ***** válasza:
100%
Csinosan szexisen én pont nem gondolnám mint itt sokan hogy ne öltözzön fiatalosan pont az zavar manapság hogy nagymamásan öltözködik gyakran egy 30+ nő ! 38f
2018. jan. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!