Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hozzam helyre vele a dolgot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam helyre vele a dolgot?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen dolgozik egy fiatal lány, jelenleg még tanuló, utolsó éves.

Mindössze néhány hónap múlva végez.

A kezdetektől fogva nézegetem, játszok a gondolattal magamban hogy mi lenne ha .... ha mondjuk az én párom lenne, ha ő is szerelmes lenne belém.


Nem kezdeményeztem mert úgy gondolom evidens hogy mivel én ott dolgozom, felette állok, valamilyen szinten beosztottam, nem mozdulok rá, mellesleg csak azért sem mert én a 29-et töltöttem februárban... A dologban még az is bibi hogy párja van. Nem szeretnék belerondítani.


Valahol szerintem én is tetszem neki, annak ellenére hogy nem vagyok egy adonisz testtel megáldva, bár nekem sem épp ő a zsánerem, kicsit a könnyebb lányok felé hajlottam mindig mert azokat gyorsabb megkapni, talán ezért se jött össze az utóbbi időben semmi.


Szótlan velem, dadog ha velem beszél, de olyan mosolyt tudok csalni az arcára néha hogy szerintem a párja is megirigyelné, még a szeme is beleragyog. Összeségében csinos nő,szilárd temperamentummal.


Forgatja a fantáziám és most ne az ágyjelenetre gondoljatok.


A héten volt egy céges buli ahova kivételesen őt is meghívták. Pedig tanulókat nem szoktak. Megvolt bennem a kellő löket annyira én sem vagyok a piához hozzá szokva. A bal felemen ült az étterembe. Nem is emlékszem rá de azt mondták hogy egész este átakartam karolni ő meg elég kellemetlenül vakargatta le a karom a nyakából, meg folyton szépségemnek szólitottam.


Nem próbáltam megcsókolni, semmi ilyesmi de kellemetlen az egész. Azóta nem találkoztam vele.

Hogy hozzam helyre?


2019. jún. 23. 15:57
 1/2 A kérdező kommentje:
22 éves a hölgy, az lemaradt.
2019. jún. 23. 15:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kínos szituba hoztad. Van párja, hagyd őt. Lehet nem azért van zavarban, mert kicsit is tetszenél neki, hanem, mert ez egy munkahely, aki feletted áll annak valahol meg kell felelni.

Úgy hozd helyre, hogy elnézést kérsz és nem sasolgatod tovább úgy, hogy ez zavarba hozza.

2019. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!