Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos hogy ennyire kiakadt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy ennyire kiakadt? Mivel hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Néhány hete randizgatok egy sráccal, múlt héten meghívott magukhoz ebédre. Az anyukája gyümölcslevest csinált, mert az a kedvenc ételem, de valami gusztustalanul nézett ki. Persze ezt nem mondtam meg neki, csak annyit, hogy az én anyukám máshogy készíti és én ahhoz vagyok szokva. Kértem helyette egy szendvicset és azt eszegettem.

Nem is lett volna gond, de utána mondta a srác, hogy az anyukája nagyon megharagudott rám és többé nem mehetek hozzájuk, mert válogatós, finnyás vagyok és nagyon megsértettem őt. Nem volt szándékom, de tényleg undorító volt az a leves és elég tapintatos voltam.

A srác is haragszik rám, mondván, hogy illetlenség volt, hogy nem ettem a levesből, holott ő mindent megevett nálunk, azt is amit nem szeret.

Mit csináljak? Nekem kell ez a fiú, és az anyukája is jófej egyébként.


2012. júl. 20. 13:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Akkor menj át és zabáld meg az egészet.


Elég hüyék ha ilyenen fennakadnak.

2012. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Imádom az ilyen műbalhékat mint amit most lenyomott az anyja meg a gyerek is. Legközelebb hívd meg valami ehetetlen kajára, és mondd meg hogyha nem eszi meg akkor nem találkozol vele többet, mert ezzel nagyon megsértene téged. Meglátjuk hogy reagál.
2012. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Persze hogy jogos. Én ha vendégségbe megyek valahova, és valami olyan van amit nem szeretek, valahogy azt is magamba tudom tömni, és attól, hogy valami nem néz ki jól még finom lehet. Ráadásul egy anyának talán az esik a legrosszabbul, ha kritizálják azt, amit sütött/főzött.
2012. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
32%

szerintem beszéld meg a fiúval,hogy hagy menj fel bocsánatot kérni. mondd el,hogy tényleg máshogy szereted.

egyébként jónagy bunkó vagy :S anyósjelöltem durva teákat iszik, amikor hányingerem volt is magamba erőltettem. nem bírtam volna azt mondani,hogy bocsi inkább hozzál má' egy pohár kólát mert ez szar.nem szar volt, csak hibiszkuszos vagy csipkebogyós akármi, émelyítő volt.

2012. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
28%
legalább ehettél volna belőle.. te voltál a tapintatlan.
2012. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
73%
Direkt azért csinálta, mert tudta, hogy szereted? Az a minimum, hogy legalább a felét megeszed!
2012. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nő -bár inkább lány- létedre nem tudod, hogy a nők teljesen kiakadnak, ha kritizálják a főztjüket.
2012. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy lány létedre nem tudod, hogy a lányok minden szirsz@rért képesek kiakadni, és nem lehet őket általam ismert módszerrel kiengesztelni, mert csak még jobban megsértődnek.
2012. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Én is azt gondolom, hogy belekóstolhattál volna. De próbáld megbeszélni mindkettőjükkel, és bocsánatot is kérhetsz, azért, amiért úgy tűnt sértőn viselkedtél. Amúgy a te anyukád főztjéhez nem kellett volna hasonlítanod, szerintem attól lett pipa, és nem attól, hogy meg se kóstoltad.

Mondjuk azt is gondolom, hogy anyukája is túlreagálta. De ha a barátod mindig az anyukája pártjára áll mindenben, abból lesz még több vita is.

2012. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
legalább a felét magadba tömöd, aztán meg "húúúúúúúúúúú megteltem"
2012. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!