Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos hogy ennyire kiakadt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy ennyire kiakadt? Mivel hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Néhány hete randizgatok egy sráccal, múlt héten meghívott magukhoz ebédre. Az anyukája gyümölcslevest csinált, mert az a kedvenc ételem, de valami gusztustalanul nézett ki. Persze ezt nem mondtam meg neki, csak annyit, hogy az én anyukám máshogy készíti és én ahhoz vagyok szokva. Kértem helyette egy szendvicset és azt eszegettem.

Nem is lett volna gond, de utána mondta a srác, hogy az anyukája nagyon megharagudott rám és többé nem mehetek hozzájuk, mert válogatós, finnyás vagyok és nagyon megsértettem őt. Nem volt szándékom, de tényleg undorító volt az a leves és elég tapintatos voltam.

A srác is haragszik rám, mondván, hogy illetlenség volt, hogy nem ettem a levesből, holott ő mindent megevett nálunk, azt is amit nem szeret.

Mit csináljak? Nekem kell ez a fiú, és az anyukája is jófej egyébként.


2012. júl. 20. 13:02
1 2 3
 11/25 mizuzizu92 ***** válasza:

Hát egy kicsit mondhattad volna más hogy is , mert nem mindenki teszi meg hogy a kedvencét készíti el egy idegennek .

Mondhattad volna hogy nem vagy éhes köszönöm , vagy ilyesmi nem főz mindenki jól.

2012. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az anyukák attól a legboldogabbak, ha főzhetnek. :)

A kérdésre válaszolva: nem is a gáz, hogy nem ettél belőle (mondhattad volna, hogy rosszul érzed magad stb.), bár illett volna, hanem az, hogy kértél egy szendvicset és azt etted.

2012. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%

Hát basszus ezen csodálkozok hogy milyen válaszok érkeztek....az én barátnőm se szeret sok mindent és nem is eszi meg ha olyan van, ezen minek kell megsértődni? Basszus az jobb ha megeszi és utána rosszul van tőle? Vagy esetleg a gyerek és az anyja mindenevő?


Add át sajnálatomat a gyereknek és az anyjának is az értelmi szegénysége végett.

2012. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
legközelebb inkább mond azt hogy nem vagy éhes.... és azt nem kellet volna emliteni hogy anyud máshogy csinálja...
2012. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerintem az anya is túlreagálta,a fia is..Viszont tőled kedves lett volna megkóstolni,nem azt mondom,hogy megkellett volna edd az egészet,de a felét,aztán mondd azt pl."Nagyon finom volt,de mielőtt elindultam ettem,és nem fér több belém"

Vagy valami ilyesmi.

2012. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

az én anyósjelöltemnek eszébe sem jut ilyeneket csinálni,hogy a kedvencemet főzi...Sőt, végignézi,hogy mindenki eszik, mind a 3 gyereke mikor ott vagyok , de nekem egy tányér levest nem hozna :D

Egy gyümölcs levest ne mondjátok már,hogy el lehet rontani.max a gyümik kicsit furik benne,az lehet kicsit undi. de az is k.rva finom. ha csak nem volt a levesnek hupikék színe, és nem mászkáltak benne bogarak, biztos,hogy nem lehetett rossz :D

2012. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Szerintem ha bocsánatot kérsz,és legközelebb figyelsz arra mennyire sértődékenyek,akkor megbocsátanak.De komolyan,ennyin kiakadni hülyeség.
2012. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 mizuzizu92 ***** válasza:

Utolsó az én anyós jelöltem is ilyen , mondjuk ő azzal érvel hogy otthon vagyok .

Pedig a vendég az akkor is vendég , szóval párszor a terhességem alatt átmentem a boltba , kaját venni magamnak .

Sokszor kellett át menjek , mert rosszul viselem a babásodás és itthon egyedül voltam .

2012. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%

Kezdjük ott, hogy néhány hét után nem kell még ebédre menni a másik családjához.

Ha valaki megsértődik ilyenen, az azt jelenti, hogy semmiben sem lehet negatív véleményt megfogalmazni az irányába. Szerencsére csak az anyósról van szó, nem a fiáról.

Ha ezen szétmegy a kapcsolat, akkor menjen szét. Nem hazudozhatsz egész életedben! Nem kell megenni olyat, ami nem ízlik! Soha!

Ha tényleg tapintatos voltál (Köszönöm, de otthon egészen másként szoktuk készíteni és másra számítottam.) és mégis úgy érzik, hogy neked kellene bocsánatot kérni, akkor én ezt mondanám:

- Elnézést, hogy nem kóstoltam meg és nem hánytam le az asztalt.

Nekem az volt a trükköm, hogy minden ilyen előtt bringáztam 100 km-t és kénytelen voltam enni még otthon, tehát mindig mondhattam, hogy sajnos nemrég ettem, vagy elmondtam, hogy ilyen terhelés után csak a tésztát tudom megenni, minden más megterheli a gyomromat.

Vannak olyan felnőtt nők, akik nem tudnak főzni. Ha a családjuk ezt szokta meg, akkor nem fogják érteni, hogy miért nem eszed meg.

Van még egy trükköm: Én szoktam sütni-főzni. Így megismerik az ízlésemet és tudják, hogy milyen minőséghez vagyok szokva. (A hátránya, hogy lassan szakács leszek. :-))


36/F

2012. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Remélem sikerül rendezni a helyzetet, mert fontos nekem a pasi és tényleg az anyja is jófej volt. És nem is ő mondta nekem, hogy megsértettem, hanem a fiának mondta, ő pedig tovább mondta nekem.

Egyébként én sem értem, hogy lehet elrontani a gyümölcslevest, de valahogy olyan sűrű volt az egész, meg nagyon sötét piros. (Anyué hígabb, rózsaszínesebb) A tetején meg úszott valami fehér cucc, mint a mandula vagy nem is tudom mi. Gusztustalan volt, egyszerűen nem tudtam megkóstolni. Büdös nem volt vagy ilyesmi, csak csúnya.

És én nem mondtam, hogy főzzék a kedvencemet, csak kérdezte telefonon az anyukája, hogy mi az, amit nagyon szeretek, és mondtam, hogy a gyümölcsleves. Nem gondoltam, hogy így elrontja, főleg mivel fiatalabb korában étteremben dolgozott. (Bár így utólag, gondolom valami ócska kifőzde lehetett)

A szendvicset pedig azért kértem, mert ott aggodalmaskodott az anyukája, hogy éhesen maradok, tényleg éhes voltam. Mondtam akkor csináljon egy szendvicset

2012. júl. 20. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!