Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm ma mikor...

A legjobb barátnőm ma mikor bejött suliba, hozzám se szólt, nem is köszönt. Teljesen kiakadt rám, és nem tudom miért. Másokkal nem ilyen csak velem. Megpróbáltam vele beszélni, sms-t írok neki, de semmi. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a franca.Az én legjobb barátnőm ezt 5év után a ballagás előtti napon csinálta meg.Azóta sem beszélünk,és nem is hiányzik.Az ilyen nem barátnő.Ne alázkodj meg előtte,ne irogass neki,ha majd akar valamit ugyis ír.Biztosan vannak rendesebb bnőid is.
2010. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
álj oda elé és kérdezd meg mi a bajod velem
2010. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: de te se ártottál neki semmit, és nem is bántottad meg? Én ezt nemértem.

Köszi a válaszokat!

2010. máj. 6. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
persze h nem bántottam.de nem is érdekel már,ha ilyen én nem futok utána egy percet sem.Kiderült h mégsem volt igazi barátnő.
2010. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eszedbe sem jut,hogy esetleg tényleg mondtál,vagy tettél olyat,ami miatt haragudhat rád.Egyszerűen csak hagyod,hogy menjenek a dolgok maguktól.Márpedig,ha tényleg egy barátunkról van szó,nem szabad,hogy csak úgy megszakadjon a kapcsolat.Én,egész biztos kérdőre vonnám!
2010. júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!