Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért jött oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért jött oda hozzám?

Figyelt kérdés
Lehet h elég hülyén fog hangozni a kérdésem de számomra nagyon fura dolog történt velem tegnap. Elég hosszú a történet de légyszi adjatok választ ha tudtok. Én már 4,5 éve vagyok együtt a jelenlegi barátommal, és az utóbbi időben nagyon nem mennek jól a dolgaink. Minden nap mennek a veszekedések, viták. Sajnos már meg is ütött. 5 hónapja voltam piercinget csináltatni az barátom egyik ismerősénél akivel régen azt mondta hogy barátok voltak. Én nem is nagyon találkoztam az együtt töltött idő alatt a sráccal. Szóval a történet lényege hogy tegnap éppen sétáltam a kutyánkkal amikor odagurult hozzám görkorival ez a srác és hát úgymond beszélgetni jött vagy én nem is tudom. És kérdeztem tőle hogy mi a helyzet vele hogy van a kutyája és azt mondta már nem az ő kutyája mert a barátnője elvitte magával vidékre mikor szakítottak. és még egy jó 1 0 percig ott álltunk és igazából nem tudtam nagyon miről dumálhatnánk, de szerintem ő sem mert sok csend volt és mégsem indult útjára. Szóval nem értem.
2012. júl. 5. 10:36
 1/1 anonim válasza:
Egyértelműen érdekesnek tartja a társaságodat szóval ha te is nyitsz felé akkor könnyen össze jöhet a dolog. A barátodat pedig azonnal hagyd ott aki megüt egy nőt az nem érdemli meg h férfinak nevezzék. ui: gondolom h sokkal idősebb vagy nálam de hidd el h nem a levegőbe beszéltem. 16/F
2012. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!