Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos hogy ennyire kiakadt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy ennyire kiakadt? Mivel hozzam helyre?

Figyelt kérdés

Néhány hete randizgatok egy sráccal, múlt héten meghívott magukhoz ebédre. Az anyukája gyümölcslevest csinált, mert az a kedvenc ételem, de valami gusztustalanul nézett ki. Persze ezt nem mondtam meg neki, csak annyit, hogy az én anyukám máshogy készíti és én ahhoz vagyok szokva. Kértem helyette egy szendvicset és azt eszegettem.

Nem is lett volna gond, de utána mondta a srác, hogy az anyukája nagyon megharagudott rám és többé nem mehetek hozzájuk, mert válogatós, finnyás vagyok és nagyon megsértettem őt. Nem volt szándékom, de tényleg undorító volt az a leves és elég tapintatos voltam.

A srác is haragszik rám, mondván, hogy illetlenség volt, hogy nem ettem a levesből, holott ő mindent megevett nálunk, azt is amit nem szeret.

Mit csináljak? Nekem kell ez a fiú, és az anyukája is jófej egyébként.


2012. júl. 20. 13:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Húh, nőként mondom, tényleg nem akarlak megbántani, ne vedd sértésnek, de szegény fiú! Se az anyja, se a barátnője nem könnyű eset!
2012. júl. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Jól látom, hogy olyan dologról állítasz ki véleményt, amit meg sem kóstoltál? Ez sem túl szép dolog...

Ráadásul, ha az én anyámról álltana valaki olyat, mint Te (ócska kifőzdében dolgozhatott), akkor az gyorsan repülne. (Pedig gyűlölöm a 'édespicifiam' típusú anyákat, meg a fiaikat, akik képtelenek elszakadni anyuci szoknyájától.)

2012. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem kóstoltam meg, mert rosszul nézett ki.

És természetesen a kifőzdés véleményem nem mondtam el a srácnak.

2012. júl. 20. 15:01
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem kóstoltad meg, ergó nem lehet véleményed róla, főleg nem írhatsz ilyet valakinek a anyjáról, mikor nem is tudod, hogy főz.
2012. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem meg látszott a bunkó véleményed, nem kellett kimondani.
2012. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!