Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megjesztetem, akkor most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjesztetem, akkor most mit tegyek, hogy helyre hozzam?

Figyelt kérdés
szóval husonévesekként, a pasi külföldön, de készül haza, faccebookos ismeretség..és az első nap miután lájkolgatott, rá irtam, 12 órán át beszéltünk, eltelt ugy ket 3 het, hogy o irt, o hivott, meg egy honap es akkor jon haza, találkozunk.Vigyaztam, hogy ne nyomuljak, hogy o irhjon, de megis valami kierzodhetett, mert most tavolsagtartobb lett. Ha megjesztettem hogy akarom ot, ha o ezt kierezte, akkor mit tehetnek erte, hogy ujra irjon?
2016. júl. 20. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez úgy gáz ahogy van, kompletten.


Huszonéves nőként ne alapozz facebookos ismeretségre... Az egy dolog, hogy lájkolt pár képet, mert ráírtál és tetszett neki, hogy nyomulsz.

Egyébként meg lehet, hogy barátnője, esetleg családja is van, és esze ágában nincs találkozni, csak szórakozott.


Az is lehet, hogy tényleg akar találkozni, csak behavazták munkával, és nincs ideje éjjel-nappal a neten lógni.


Meg az is lehet, hogy más csajokra is ráírt, és van olyan akivel jobban alakultak a dolgok.


Mit csinálj? Kapcsold ki azt a rohadt gépet, mert valami rettentően el van cseszve az életedben, ha neten olnine ismerkedsz, és aztán neten online panaszkodsz, hogy nem jól alakul... Egyébként van életed a virtuális világon kívül?!


Nem kell ennyire taktikázni, elvégre pont az lenne az ismerkedés lényege (élőben is egyébként...) hogy megismerjétek egymást. Nem az, hogy stratégiai játék során elfoglald a pasi védelmi vonalait, amíg sikerül megszerezned és kisajátítanod. Kevered a Honfoglalóval.


Ha akar valamit, írni fog.

2016. júl. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te most komolyan azt hiszed, hogy egy pasi azért kezd el tâvolságtartóbb lenni egy nôvel, aki tetszik neki, mert megérzi, hogy itt lehet esélye?

Ebben szerinted hol a logika?

Ha te direkt távolságtartó vagy vele, akkor miért (és mire föl) várod el, hogy ô töretlenül lelkesedjen?

Az ô helyében te mennyire lelkesednél, ha azt látnád, hogy mindig csak te írsz, láthatóan csak te lelkesedsz, a másiknak meg annyira nem fontos ez az egész?


Valószínûleg a pasinak - teljes joggal - kezd a töke tele lenni azzal, hogy mindig csak ô keres téged. Ez egy teljesen természetes dolog, megpróbálta veled, te erre nem mutattál kellô lelkesedést, akkor teljesen normális, hogy az ô lelkesedése is alább hagy. Idôvel pedig levonja a következtést, hogy ha nem kell, akkor inkább keres olyan nôt, akinek kelleni fog.

2016. júl. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"rá irtam, 12 órán át beszéltünk, eltelt ugy ket 3 het, hogy o irt, o hivott"


Na jó te kb. már a 800 milliomodik ember vagy akinél ugyanaz a "probléma". A telefon, facebook, sms, meg egyéb elektronikus üzenetváltási forma tudod mire való? Találkozó, randi, összejövetel leszervezésére. Max 3-4 sorváltás, vagy 5 perc beszélgetés.Itt vége is a történetnek. 12 óra Jézusom.... Ha külföldön van, és nem tudtok találkozni, akkor meg skype videórandi. Heti egyszer MAX.


"mit tehetnek erte, hogy ujra irjon?" Ha a legjobb esélyeket akarod, akkor azt "tehetnéd" hogy nem teszel semmit és megvárod, amíg ő keres. És valamilyen randit szerveztek. Skype vagy élő.

2016. júl. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!