Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most milyen okosságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most milyen okosságot csináljak? Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Második randi után nem jelentkezett a pasi. Pár nap múlva írtam neki kora délután, hogy van? Este válaszolt, hogy örül, hogy jelentkeztem. Viszont mivel eltelt pár óra azt hittem nem fog írni és egy másik "vonalon" írtam neki, hogy nem baj ha meggondolta magát de úgy lenne korrekt ha közölné. Na ez után egy perccel válaszolt az sms-re hogy örül hogy jelentkeztem, de az utólag küldött üzenetem ekkor még nem olvasta el. Pár perc múlva Igen és azt írta remélte, hogy jelentkezem hisz tudom a számát. Na klassz. Most mit csináljak? Kicsit mérges is vagyok, mi az hogy rám várt és ha nem írok akkor neki mindegy? Na most milyen okosságot csináljak?
2014. aug. 21. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Várd meg, hogy ő keressen.
2014. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne vár a sült galambot!


am meg ö hagyott neked időt h átgondold a dolgot

gondolta ha téged érdekel akkor jelentkezel

így is lett a döntés nálad van

ha szeretnéd folytatni vele akkor hívd fel

valszeg nem volt számára egyértelmű h te akarod e vagy sem ....

2014. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férfi ismerős szerint megalázom magam ha ezek után én írok és nyeregben érzi majd magát. Én szeretném vele folytatni, de neki ennyire mindegy hogy jelentkeztem vagy nem?
2014. aug. 21. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer már felkerested. Most várd meg, amíg ő teszi. Ne fuss utána, legyen egy kis önérzeted.

Ha nem keres, akkor meg így járt.

2014. aug. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Késő, írtam neki. Estig tartó sms-ezés lett belőle,kinek kellett volna jelentkezni. Mert az utóbbi időben mindig ő keresett. A lényeg, azért nem keresett mert nem volt benne biztos, hogy akarom még látni és remélte, ha igen akkor jelentkezem.Ha nem, akkor azért megkeresett volna. Na ez vagy igaz vagy nem, kap még egy esélyt, mert én is így szeretném :-)
2014. aug. 22. 11:40
 6/7 anonim ***** válasza:

ezek szerint bejött amit írtam

:-)

2014. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát ja :)

Hülyeség ez a nem írok mert nem ír, aztán szomorkodom. Minek? Megbeszéltük és így sokkal jobb. Többet nem leszek ilyen hülye. Most minek szalasztottam volna el? Ki tudja mi lesz belőle.:)

2014. aug. 22. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!