Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt kerdeznem, h az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacidani kérdése:

Azt kerdeznem, h az elso randi utan hany nap mulva hivjam ujra el a szemelyt egy ujabb randira es milyen helyre?

Figyelt kérdés
A helyzet az h szinte minden nap egyutt edzunk, es mar szerdan kint voltunk a Margitszigeten, es nem tudom h hova vihetnem el... lehetoleg olcso vagy penz kizarva mert jelenleg egy vasam sincs

2014. júl. 27. 08:35
 1/2 anonim válasza:
Ha romantikzni szeretnétek felsétálhattok a budai várba, citadellára, rakparton sétálgathattok .Ezt szerintem a lányok többsége értékeli!
2014. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem,hogy mikor hívd el azt neked kell tudnod.Alap elve, hogy jól érezze magát a lány és akkor bármikor elmegy veled. Lehetőleg olyan időpontot válassz amikor ráér :)vidd el sétálni egy romantikus helyre, esetleg vigyél neki virágot.Előtte gondolkozz, hogy mi az amit mindketten szerettek és tudtok róla beszélni.Gondolkodj vicceken is amin tudod, hogy nevetne.
2014. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!