Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso randin mennyire alap a csok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso randin mennyire alap a csok?

Figyelt kérdés
Egyaltalan szokas? Ha esetleg a lany elforditja a fejet az nagyon ciki? Vagy inkabb az a gazos ha hagyja magat lekapni?

2019. jún. 11. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Változó, lány függő. Nekem volt olyan tinderrandim, ahol csók csak a 3. randin volt, de volt olyan is amelyikkel analt gyakoroltam a borozás végén...
2019. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem eleve gáz aláírni 3 gyerekre, ki tudja, mit hoz az élet. De ráadásul az első randin?
2019. jún. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi érovel idegenekkel is smarolhatsz. Ha nem akarod, akkor ne.
2019. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
A saját tapasztalatom az, hogy ha az első randin nincs semmi, akkor nem is lesz.
2019. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Ez függ attól, hogy első randi előtt mennyit ismerkedtetek, mennyire mélyültek el az érzések.


Mi párommal első randi előtt másfél hónapig neten beszélgetettünk, skypeoltunk. Első randikor már köszönéskor megcsókoltuk egymást. Több mint 6 éve együtt vagyunk.

2019. jún. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

Én két alkalomkor tudom elképzelni az első csókot első randin:

- ha a randi alapból spontán volt, "élj a mának" felfogással és nem érdekel mi lesz a következménye

- ha nem tudod eldönteni, hogy mit érzel és úgy vagy vele, hogy "teszteljük le"


érdekes módon, ha egy kiszemelttel nagyon jó volt a randi, és nagyon szeretnék folytatást, akkor eddig sosem csókoltam meg, mert nem akartam elrontani a gyors rámenősséggel, hiába lett volna rá lehetőség, de nem akartam kockáztatni, a biztos másodikra mentem.

Ha pedig csalódás, akkor a lány is csalódás és akkor már nem is akarom lesmárolni, akármennyire szép csaj

2019. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Változó. Volt olyan nálam, hogy a csaj kapott le az első randi végén, de volt olyan is mikor három randiig nem volt csók, csak puszi. Ez mindig egyén és randi függő.
2019. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!