Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondta kétszer a teljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta kétszer a teljes nevem az első randin? 23l

Figyelt kérdés
Csak úgy a semmiből, kétszer is a kimondta a teljes nevem. Én csak ránéztem és mosolyogtam, nem tudtam, hogy mit kezdjek ezzel
2019. jún. 1. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért, mert zavarban volt.
2019. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ezzel semmi baj nincs, ha nem Eszet Lenke a neved.
2019. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy megjegyezze.

32/f

2019. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem emlékeztette magát, hogy épp kivel randizik, nehogy az előző csaj nevén szólítson...
2019. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem csak megakarta törni a csendet, vagy viccesnek érezte, de lehet, hogy nincs különösebb oka.
2019. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarta jegyezni a neved. Nem mindenkinek jó a memóriája.
2019. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én meg megkérdezem tízszer is, mert a nevekkel hadilábon állok.

Nekem mondjuk fura, de ismerek olyan párt, ahol teljes néven szólítják egymást. Nekik biztos természetes, különben nem tennék.

2019. jún. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod, ha éjfélkor egy tükörbe nézel, és ötször kimondod, hogy "rezsicsökkentés", megjelenik mögötted Németh Szilárd.

Lehet, a pasas azt gondolta, ha ötször kimondja a neved, nem tudsz neki ellenállni, és letépheti a bugyidat.


Valószínűleg mély benyomást tettél rá.

2019. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elvileg van olyan pszichológiai trükk, hogy ha a nevén szólítasz valakit, akkor gyorsabban kialakul a kötődés.

Nos, engem feszélyez, ha gyakran kimondják a nevemet beszélgetéskor, de ezt szerintem ő is olvasta valahol, és kipróbálta rajtad.

2019. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#10: ezt alátámasztom, ismertem egy nőt, aki mindig kimondta a jó barátom keresztnevét, amikor szólt hozzá és ettől totál bezsongott a srác.
2019. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!