Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 95%-ban tornacipőt hordok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 95%-ban tornacipőt hordok, akkor első randin se áruljak zsákbamacskát? Adjam ennyire önmagam?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Én is 95%-ban tornacipőt hordok. Ha randira mennék, akkor is azt venném fel. A szebbik fehér Converse cipőben mennék. Valami csinosabb farmert és esetleg egy kivágottabb, dögösebb felsőt és egy szép ékszert vennék fel hozzá. Szóval inkább a kiegészítökre tenném a hangsúlyt. Kivéve, ha valami puccos helyre vinne, mert akkor nyilván nem mehetnék farmerben. De ha a randi egy kávézóban lesz, vagy sétáltok, akkor ne vegyél fel olyan holmikat, amik nem illenek hozzád, mert kényelmetlenül éreznéd magad bennük.
2019. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ, hol lesz a randi és mi lesz a program. Ha nem munka után futtok össze fél órára, akkor vegyél fel valami csinosabb, de nem túl kihívó szettet. És ne tornacipőt. Bár ez függ a programtól és a pasi stílusától is.
2019. jún. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan menj tornacipőben, kivéve ha olyan helyre mentek, ahová nem illik.
2019. jún. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Én meg a seggemen hordom a farmert, mindenkinek van egy kevésbé nem alkalmis viselete.
2019. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Olyanban menj randizni, amiben jól érzed magad.

Miért akarnád azzal nehezíteni a randit, hogy saját magad feszélyezed esetleg egy olyan ruhával/szettel, ami nem te vagy?

2019. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem lenne gond, egy ilyen valaki, szóval igen, mond ki, hogy neked ez tetszik.
2019. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11%

Abban menj ami kényelmes, bár én vacsoràzni se tizenévesen, se huszonévesen, sem harmincasként be nem ülnék tornacipőben, de még csak kávézni sem.

Nem vagyok alacsony (170 cm), de úgy gondolom, ha már nők vagyunk, öltözzünk is már ahhoz illően.

De te dolgod.

2019. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Ha láttátok már egymást akkor nyilván nem fog meglepődni.

HA nem akkor meg kár véka alá rejteni a stílusod.

2019. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!