Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az egyik fél érdeklődik randin?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért írok, mert mostanában elgondolkozok azon, vajon miért keresik egymást bizonyos emberek, milyen okkal vonzódnak egymáshoz, illetve mi taszítja őket. Alapból nem helyeslem a különböző tinderes platformokat, mert nagyon mesterséges, és nincs meg az a lefolyása, ami miatt értelmet nyer a kapcsolat, de persze akinek jól esik, vagy megelégszik ennyivel, akkor egészségére.

A lényeg, hogy kb már a harmadik olyan randim ez, ahol nagyon bejön számomra a pasi, érdeklődöm a foglalkozása iránt, a lelkivilága iránt, intellektuális témák iránt, és ez az érdeklődés viszonzott is, mert ők hívnak randira, elmondásuk szerint tökéletes hallgatótárs és megértőtárs vagyok, aki képes érdeklődéssel reflektálni azokra a dolgokra, amikről beszél a másik fél. Amikor kikötnénk az én részemnél, hogy picit jobban megismerje a másik fél az én intim világomat, akkor vagy nem kérdeznek, vagy nem tudnak. Ez miért van? Tetszett az egyiknek egy írásom, de nem írta le a véleményét bővebben, nem kérdezett bele, ha pedig megkérdeztem volna, hogy mit gondol róla, akkor valószínűleg kínos helyzetbe hoztam volna, mert a válasz kikényszerített lett volna.

Nem esik nehezemre kibontakozni, de félek, hogy nem érdekli őket az, amiről beszélek, úgy amblokk, bármilyen engem érintő dolog, vagy vélemény, és az nagyon megalázó számomra. Tök jól elvagyunk, vonzónak találnak, de mégis nem közelítik meg az érzelmi világomat. Nem azt mondom, hogy rögtön az első randin indiszkrét dolgokról essen szó, de ha csend van és nem beszéltetem a pasit, akkor folytatja a saját gondolatmenetét, az enyémre nem igen kérdez rá.

Ugyanakkor úgy viselkedik, mintha komoly szándékai lennének (a szexet ne említsünk, mert nem ez áll a háttérben), tesz nonverbális gesztusokat, sorozatosan meghív a randi során italra, sőt meglep a kedvenc italommal, szenvedélyesen nézünk egymásra.

Volt valakinek ilyen tapasztalata? Mi lehet ennek az oka?

Volt egy korábbi kapcsolatom, ahol nem tudtam kibontakozni a másik fél mellett, hiába szerettük egymást, tönkrement a kapcsolat, mert kiégtek a forrásaim, végül ő szakított, mondván valami hiányzik.

Egy jó kapcsolat titka szerintem a szenvedély és az intimitás. De mi az oka az ilyen randiknak? És mit lehetne tenni? Miért viselkedik érdeklődően a pasi, ha közben olyan, mintha nem is érdekelné. Mert én képes vagyok a másikra csodálattal tekintve, ha szenvedélyesen beszél valamiről, fordítva ezt nem érzékelem, legalábbis nincs annyira értékelve.

Kíváncsian várom a tapasztalatokat.

25/L


2019. jún. 6. 15:03
 1/7 Rockarc ***** válasza:
100%

A meghivast meg a bokok a kulsodnek szol, a kerdesek a belsodnek. Nem kivancsiak rad. Az elso sex utan lepni fognak jo esellyel, hiszen semmit nem tudnak rolad, ami miatt erezniuk kene valamit. Jol vetted eszre, ezek felszines figurak.


43F

2019. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor felszínesek, de velem van a baj? Nem vagyok csúnya, sem buta, és általában a közös érdeklődési kör hoz minket össze. Mégis az van, amit írtam, és magamat hibáztatom, hogy valami miatt nem vagyok elég jó.
2019. jún. 6. 15:17
 3/7 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
az a baj hogy te nem lány vagy hanem annak képzeled magad te köcsög
2019. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Nem benned van a hiba, ez a masiknak az erdektelensege. Meg a sajat kollegam eletet is ismerem, mert szoktunk beszelgetni. Az olyan emberek, akik nem kivancsiak a masikra, azok nem alkalmasak parkapcsolatra.


Igazabol meg jo, hogy ezt igy be tudtad azonositani, mert kulonben valami uber rossz kapcsolatba kerultel volna maximum, ha nem lepnek le. Nem egyszeru dolog a tarskereses. Nem tudsz sokat tenni, csak varni, hogy majd a kovetkezo hatha jobb lesz. Az segithet meg, ha eleg nyitott vagy, hogy randin kivul ismerkedsz. Akar munkahelyen, akar haveroknal egy bogracsozason, barkivel el lehet dumalgatni, es annak mondj igent a randira, aki mar elotte is erdeklodo.


43F

2019. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem benned van a hiba, egyszerűen csak nem igazán érdeklődnek irántad. Majd találsz valakit, aki ugyanilyen csodálattal tekint rád és szívesen meghallgat téged. :)
2019. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem maga a kérdés kibontása is hosszú, nem lehet hogy megtudják hogy sokat beszélsz, kifejtős vagy, és azért inkább ódzkodnak a kérdést feltenni neked, emellett persze tetszel nekik és érdekled őket, csak ezzel a viselkedéssel nem tudnak mit kezdeni. A pasik szinte soha nem igénylik a kifejtős, hosszadalmas beszélgetéseket, még akkor sem ha azt mondják "ezt kifejtenéd?" Olyankor arra gondolnak hogy rövid, tömör, de lényegretörő választ kapnak.

Szerintem ezt próbáld meg hogy ha kérdeznek, maximum 2-3 mondatot mondasz az adott témáról.

2019. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Filozófiát tanulok, és intellektuális emberkékkel kavarok általában. Akkor ez a gond?
2019. jún. 8. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!