Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány sokat érdeklődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány sokat érdeklődik utánam, igazgatja a haját és sokat néz rám randin, akkor tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Ezenkívül megnyalja néha a száját,ha a szemébe nézek elkapja a tekintetét,sokat nevet,beszél..ezek elvileg azt jelentik,hogy tetszem neki? Viszont randi végén megpusziltam,de ő nem viszonozta..zavarban volt,csak azért?Tudom,hogy buta kérdés,de nekem fontos.:))) 16/F

2012. aug. 8. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet tetves?:S
2012. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már tegnap is feltetted...
2012. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem ez nem bizonyít semmit.. a barátaimmal is így viselkedem.
2012. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem tettem fel..
2012. aug. 8. 21:09
 5/9 Kovács Pistike01 ***** válasza:
100%

Elvileg igen, de nőknél soha semmi sem biztos. Mindig minden lehetséges, és annak az ellenkezője is.


Állítólag egyszer sikerült valakinek kitalálnia, hogy mit akar egy nő, de addigra az meggondolta magát.

2012. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:D
2012. aug. 8. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
azt se tudja mit kezdjen magával.. ha sikerül megnevettetned akkor király vagy.. ha elmegy veled randizni akkor pláne.. amíg nem mondja, hogy kösz nem kér belőled addig vedd úgy hogy tetszel neki és a magabiztosságoddal rabul ejted :D
2012. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én lányként mondom neked, hogy ha már elmegy veled randizni, akkor csak bejöhetsz neki, különben nem ment volna el. Az meg hogy nem viszonozta a puszit azért is lehetett, mert nagyon zavarban volt, de gondolom láthattad az arcán is, hogy most örül-e vagy sem.. Bár ha belegondolom magam az ő helyébe, én csak mosolyogtam volna a fiúra a puszi után, meghagynám a puszit a következő randira. Majd írj, hogy hogy alakult, adott-e puszit. Sok sikert!:)

16/L

2012. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem igen, mivel én is így viselkedek, ha valaki tetszik nekem. És szerintem túlságosan is zavarba volt amikor megpusziltad.:)
2012. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!