Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet egy olyan lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy olyan lányhoz közeledni, aki önbizalomhiányos, sok gondja van? Hogy éreztessem vele, hogy úgy jó ahogy van?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon kedvelek, a kölcsönös vonzalom egyértelműen megvan, viszont van rengeteg zavaró körülmény,ami megnehezíti, hogy közeledjek hozzá. Engem semmilyen körülmény nem érdekel,én így is őt akarom, viszont rajta látom, h őt zavarják ezek a tényezők.


-egy helyen dolgozunk

-vannak más lányok is,akiknek bejövök a munkahelyen

-anyagilag túl jó helyzetben vagyok

-neki nagyon sok gondja van jelenleg,én segíteni is tudnék neki, de azt nem hajlandó elfogadni


Ő az a nagybetűs NŐ,akire mindig is vágytam, senki más nem érdekel. Rengeteget bókolok neki,hogy érezze, hogy tetszik nekem így ahogy van. Nagyon aggódom érte, de egy ideje igyekszem ezt kevésbé mutatni,hogy nehogy azt érezze, hogy sajnálatból foglalkozom vele, mert ez nem is igaz, egyszerűen csak szeretem és kész és féltem őt. Próbáltam neki segíteni és hiába mondtam, h tudom, h ő nem akar kihasználni, ennek ellenére nem volt hajlandó semmit se elfogadni, max titokban tudtam pár apróságban örömet szerezni neki. Sokszor mondom neki, hogy többet kéne pihennie, néha be is szólok neki.

Nyilván szeretném, ha boldogabb lenne, de ez nem jelenti azt, h ő nem jó nekem így ahogy van. Rosszkedvűen is szeretem, de nyilván jobban örülnék, ha jobb lenne a kedve.


2019. máj. 25. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányok elég önsorsrontóak, mert éveken át lehet náluk minden eredmény nélkül próbálkozni.
2019. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
De miért? Miért nem hiszi el, hogy most már tényleg ő érdekel? Korábban csak azért tekintettem barátnak, mert más lány volt a képben, de arról kiderült, hogy egy anyagias csaj, aki csak le akart húzni. Ő viszont egy rendes lány, csak én hülye nem vettem ezt egyből észre. Most meg akárhogy próbálkozom, nem hiszi el, h ő kell nekem.
2019. máj. 25. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!