Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most lesz a második randim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz a második randim egy férfivel, anno más nevet mondtam neki mint ahogy hívnak. Nem gondoltam, hogy érdekelni fog. Hogy mondjam el neki hogy nem is úgy hívnak?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Ha lesz folytatása akkor idővel szerintem kibukik, hogy valójában hogyan hívnak. Egyébként szokjatok már le erről a szánalmas hazudozásról amit randikon előadtok, de tényleg.

Lehet sok idióra férfi van aki nem ért meg akitől féltek, hogy utána agresszívan zaklatni fog, de tudtommal ti ezeket messze elkerülitek. Értelmes férfinak pedig nem fog tetszeni az sem, hogy a hülyék miatt nekik hazudoztok.

2017. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

LOL. kissé bajban vagy :D


amúgy mondd az igazat. azt amiért tényleg nem a rendeset mondtad neki.

2017. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Jól indul!!!
2017. szept. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tartom ezt olyan óriási nagy hibának, óvatos volt, ennyi!


Én pasiknál is tapasztalom ezt, még itt, az oldalon is, jobbára mindenki óvatos.


Szerintem simán mond el Neki az igazat, nem ismerted, nem tudtad milyen, mit várhatsz tőle, de a második randin nyugodtan megmondhatod, -sőt, ne is hagyd ki ezt-, a neved.

2017. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tinderre regisztráltam, de csak hogy megnézzem hogy működik az app. És mindenkinek x néven mutatkoztam be, utána elkezdtem vele beszélgetni és érdekelt, majd találkoztunk.
2017. szept. 4. 17:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor kellett volna elmondani amikor elkezdtünk beszélgeti telefonon. :S
2017. szept. 4. 17:19
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, nincs ebben semmi baj, nem ezen fog múlni az,hogy a továbbiakban működik-e a kapcsolat!Most gyorsan tisztázd és ennyi.
2017. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem vedd lazara a dolgot, mondd azt, hogy ez csak egy nev ami mindig is tetszett ezert mondtad ezt, es kezdd azzal a randit, hogy viccesen ujra bemutatkozol.
2017. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi!
2017. szept. 4. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Dobd be lazán, hogy bocsi, de a saját nevem helyett véletlenül az exem nevén mutatkoztam be, és kacsints egyet mellé. Azon kívül, hogy egy valószínűleg jót nevettek a végén, az arca leírhatatlan lesz. :D
2017. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!