Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg olyan fontos a lányokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan fontos a lányoknál az öltözködés és a jó kinézet, ahogy itt beállítják?

Figyelt kérdés

Annak idején azt tanultam, hogy nem a ruha teszi az embert és nem az öltözéke határozza meg a jellemét. Nem azt mondom, hogy büdösen és koszos ruhával jelenjen meg, hanem amiben jól érzi magát. De figyelni, hogy milyen összeállításba menjen, követni a trendi divatot és az alapján megfelelni egy kicsit sok azért. Mivel lesz jobb egy olyan ember társasága és a vele levő kapcsolat, aki annyira menőn öltözködik, mint aki kicsit visszafogottabb és inkább a praktikumra megy?


A másik téma a kinézet. Elhiszem, hogy esztétikusabb egy izmos test, de mi van akkor, ha valaki nem szeret edzeni? Nem is beszélve arról, hogy egy férfinak nehezebb jól kinéznie, mint egy nőnek. Úgy gondolom, hogy egy férfi jobban megnézi a lány külsejét és szexuális izgalomba esik egy szép női tekintettől, keblektől és fenéktől, egy nőnek ez nem elég és nekik kevésbé számít az izmos kar, feszes fenék, mint nekünk a női idomok.


Akik itt írják, hogy nagyon fontos az öltözködés és a kinézet, azok tényleg jól látják vagy csak felfújják? Mert szerintem inkább az utóbbi.


2018. júl. 3. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
A lányok többsége önszántából sokkal többet foglalkozik a külsejével, mint amennyit szükséges volna.
2018. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

Nekem olyan szinten fontos az öltözködés, hogy igényes legyen, ne szakadt, büdös ruhában jöjjön randira és alapszinten azért tudja kombinálni a ruhadarabokat-pl. barna szövetnadrághoz ne vegyen fel kék csíkos pólót-.


A kinézetre is annyi, hogy legyen ápolt, ne legyen koszos, zsíros a haja, ha már eljön randira, meg olyan szaga se legyen, mint egy rohadásnak indult döglött hódnak.

2018. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Bár ffi vagyok, remélem nem gond ha válaszolok.


Az igényesség fontos egy nőnek is. Tudom, tényleg 1000* durrantott klisék, de legyél ápolt, álljon valahogy a fejeden lévő szőr.. ezek alap dolgok.


Igazából én úgy tartom, hogy egy nőnek pont a sok-sok részlet miatt nehezebb jól eltalálnia az összhangot, és se túl soknak, se túl kevésnek kinéznie. Nézd meg mennyi kiegészítőt viselnek amik képesek elütni és elrontani az egész varázst.. de ha jól megválasztanak valamit akkor egy apró pici bigyó is abszolút feldobhat egy amúgy unalmasabb szettet, szóval szerintem egy nőnek tényleg macerásabb igazán jól kinézni.


Akik meg állandóan az aktuális divatra esküdnek azok meg hogy is mondjam.. hát.. szerintem ők maguk sem tudják, hogy pontosan milyen az ízlésük.

Számomra nonszensz, hogy minden trendet követni kellene, hogy felkeltsük az ellenkező neműek vonzalmát.

2018. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és még annyi, a 2-es kommentemhez: nem baj, ha nem szeret edzeni, csak alanyi jogon ne várjon el sportos, feszes csajt és ne fikázza azokat a csajokat, akik szintén nem edzenek és nem olyan feszesek.
2018. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

[link]

[link]

[link]


A külsőnk, ha tetszik ha nem információt közöl. A stílusodról, a társadalmi osztályodról, mennyire törődsz magaddal, mennyire ápolod magad és mennyire vagy tisztába saját magaddal.

Egy ember ha edz, vagy elkezd edzeni úgy érzi tesz magáért valamit ami a javára válik. Lehet egy dekát nem adott le, de az öröm, hogy mondjuk már 10 m hanem 100 m után fullad ki büszkeséggel tölti el az embert. Büszke lesz az eredményére, céltudatosabb lesz, és ez kiül az ember viselkedésére is. Az a lány aki 90 kilós volt és elbújt otthon nem mert ismerkedni még neten sem, merthogy bálnának tartják. Mikor elkezdett sportolni, egészségesebben élni, még csak 4 kiló ment le róla (ami a legtöbb esetben még csak a fölös víz, tehát vehetjük 0 fogyásnak) de már sokkal bátrabb volt, közvetlenebb, bizakodóbb, és nem akart lépten nyomon elbújni, meg szégyellni magát, mert tudta, hogy meg tudja csinálni, el fogja érni a célját, és elkezdet magára emberként tekinteni. Persze előbb is jött neki a lovag mint ahogy ő azt eltervezte...

Ugyanez a stílussal. Az hogy te megtalálod az a stílust mai hozzád passzol ami kifejezi ki vagy te mi vagy te az már lépés előnyt jelent.

Ha az ember úgy érzi tett magáért, hogy előnyösebb legyen a megjelenése sokkal nagyobb önbizalommal megy emberek közé is. Mert úgy érzi jobb, szebb, értékesebb.

A külső bár szól a környezetnek, de magadnak sokkal inkább.

Én ezért buzdítok mindenkit, hogy találja meg az útját, a stílusát, amiben kiteljesedhet. Nem kell egy Lady Gagának öltözni, designer cuccokba, és a kényelmet sem kell feláldozni a stílusosság oltárán. Meg lehet találni az utad.

2018. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Ötössel nagyon egyet értek.

olyan szinten számít az öltözködés hogy jól össze passzintsa a dolgokat.

Meg azért észrevegye hogy neki mi áll jól. Pár tényleg jól álló ruhadarab nagyon sokat dob.

Nem kell mai trendnek lennie.

Az hogy egy pasinak nehezebb jól kinéznie?? Szerintem ez hülyeség.

A nőknek meg nehezebb pl izmot építeni.

2018. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Nálam tényleg fontos. Nem az a fontos, hogy mennyire vagy "trendi", nem az, hogy mennyire követed a divatot, hanem az igényesség, ami egy visszafogott stílusú embernél is nagyon fontos. Csak ilyen egyszerű dolgok, mint hogy ne vegyen fel sárga inget lila nadrággal, ne vegyen fel öltönyt melegítővel, ne hordjon sportcipőt öltönnyel. Tudja, hogy az ő ízléséhez, testalkatához milyen színű, szabású, stílusú ruhák illenek. Ismerje a méretét, ne hordjon lógós, XXL méretű ruhákat, ha vékony és ne hordjon olyan szűk ruhákat, amik majd' szétrepednek rajta. Nagyjából a kor ízlésének megfelelően öltözködjön, értem itt azt, hogy ne úgy öltözködjön, mint a saját nagyapja, ne hordjon pl övtáskát, szandál-zoknit, olyan tipikus nagypapis bőrszandált. Ismerje, hogy milyen alkalomra milyen ruhát illik felvenni, mikor illik sima farmer+pólóban megjelenni, mikor illik inget felvenni, ne hordjon melegítőt az utcára, munkába, hanem csak sportoláshoz hordja, tudja, hogy hogyan illik felöltözni egy-egy eseményre. Legyen ápolt: ebbe nem csak az tartozik bele, hogy minden nap fürdik, hanem az is, hogy megfelelő, az arcához, stílusához illő haja, szakálla van (vagy nincs, ha nem áll jól neki). Rendszeresen járjon fodrászhoz, borotválkozzon vagy vágja megfelelő hosszúságúra az arcszőrzetét, ne hagyja, hogy hosszúra nőjön a haja, szakálla. Ne szégyelljen szükség esetén férfi létére kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz járni vagy más módon segítséget igénybe venni (ha mondjuk pattanásai vannak vagy benőtt a körme), ajakápolót, testápolót, krémet használni, ha száraz a bőre, fogszabályzót csináltatni, ha össze-vissza állnak a fogai.


Nyilván nem a ruha teszi az embert, de az öltözködésedből egyből látni, hogy mennyire igényes valaki saját magára és nem túl vonzó, ha valaki egy minimális szinten sem az. Amit leírtam, azok tényleg nagyon alap dolgok, ránézésre soknak tűnik, de a való életben viszonylag ritka olyan emberrel találkozni, akinek ezeket is nehezére esik betartani. Az, hogy mennyire legyen divatos egy férfi már ízlés kérdése, van, akinek tetszik, ha "trendi" egy férfi, én személy szerint röhögőgörcsöt kapok a kigyúrt, szűk nadrágos, felnyírt hajú divatmajmoktól, nekem jobban tetszik, ha egy férfinak klasszikus, egyszerű, visszafogott stílusa van (pl. ing és farmer) amellett, hogy láthatóan ápolt és igényes saját magára.

2018. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
A külső megfog,a belső megtart!
2018. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

És ha nekem az egyszerű ruházat tetszik? Mondjuk egyszínű galléros póló egy farmerral. Nem érdekel a ruha márkája, a stílusa, meg hogy divatos-e. Nyilván nem kosoz, szakadt meg látványosan rossz, meg ilyenek, hanem szimplán csak egyszerű, és nem foglalkozok vele többet. Várom az ez alapján készített személyiségjellemzéseket... aztán nevetek, hogy mennyire nem pontosak.


Ja, meg a másik, a kedvencem, hogy az is gyakori tanács, hogy az ember kérjen meg egy stílushoz értő ismerőst, netán stylistot, hogy segítsen összeállítani neki egy remek ruhatárat. Tegyük fel ez sikerül, és tapad rá meg a ruháira a női tekintet. Na de ez mennyiben az ő stílusa? Mennyiben lehet következtetni a személyiségére? Semennyiben! Ugyanis kvázi átverésről van szó, a látszat direkt feljavításáról. Aztán meg lehet utána gondolkodni, hogy miért nem működik a dolog, hiszen olyan jónak LÁTSZOTT... Persze amúgy nem divat gondolkodni, épp ezért is vannak ennyire ráfeszülve az emberek a látszatra. A lényeg, hogy dönts gyorsan, nem az, hogy dönts jól.


S még mielőtt: nekem is tetszett már (sőt, barátnőm is volt) olyan lány, akinek az öltözködése speciel nem igazán jött be. De nem érdekelt egyáltalán.

2018. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Számomra fontos, hogy ne öltözködjön valaki giccsesen és ízléstelenül, vagy úgy mint egy hajléktalan, hanem legyen egy normális kinézete s legyen ápolt, meg ne legyen elhízva, mozogjon valamit és ne a tévé előtt döglés legyen a kedvenc hobbija.


Annál tovább nem mindenkinek számít a sok cicoma (és nem a párjára, hanem önmagára nézve sem). Nem épp az ejt szerelembe, amikor valaki öltözködéssel, meg gyakran változtatott frizurával akarja felvonni magára a figyelmet. Bár sokaknak mániája az öltözködés, ezt megértem, de az én szememben nem az tesz valakit széppé meg vonzóvá, hogy a legújabb divat szerint öltözködik, vagy xy sztárnak a frizuráját viseli. Többnyire az arcát nézem egy adott embernek, akivel ismerkedek (na meg a fent felsorolt alapkövetelményeimet). Akinek nem jön be az arca, az tökmindegy, hogy hogyan öltözködik. Akit meg szépnek tartok, az izzadt pólóban is vonzónak fog tűnni meleg nyári napokon.


Itt is úgy beszélnek a "lányokról", mint valami homogén masszáról. Sokféle vélemény oszlik meg a lányok közt, ki-kinek ez meg az tetszik. Nem lehet mindenkinek megfelelni külsőleg, szerintem az a legfontosabb, hogy magadnak tetsszél elsősorban. Ha megvagy elégedve a külsőddel, akkor oké, de ha változtatnál magadon, akkor hajrá.

2018. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!