Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire nagy gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nagy gond lenne a férfiaknak a gyerek?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol ezt olvasni és nagyon elgondolkodtatott.

Tényleg ennyire zavarja őket? Az nem számít ha szimpatikus a nő és tetszik is nekik,ha gyereke van akkor csak szexre kell?

Vagy ez csak a fiatalabb korosztályra jellemző?

Előre is köszi a normális válaszokat!

N


2019. máj. 20. 23:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
31%

Felelőtlenség...igen van ilyen is! De egy élet nem elég valakit kiismerni, mennek szét 10 év múlva is pl.

Akit zavar ne kezdjen velem, ez ennyire egyszerű.

Én örülök, hogy fiatal anyuka vagyok és büszke is vagyok magamra, hogy gyerekkel is sokmindent életem.

Minket nem kell eltartani pl. Van lakásom, autóm és havi 2400 euró fizum amiért tettem eleget. Sok pali nem ért el ennyit gyerek nélkül.

Nekem nem volt sosem gond az ismerkedéssel gyerek mellett sem.

De mint írtam kinek mi.

2019. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%
Sok férfinak gond, de szerintem ez inkább a 30 alatti korosztályra jellemző. Nekem nem lenne gond, nekem is van gyerekem, milyen jogon várnám el a másiktól, hogy neki ne legyen?
2019. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
18%
Kinek kellene egy felelőtlen nagyképű pitsa mint az előző is?! Egyedül már be is csavarodott...
2019. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ez a gyerektelen pasik felől hogy néz ki? Volt ő meg volt a másik. Amíg nem volt gyerek addig nem kellett, de ahogy lett már ő is szóba jöhet.

Aztán lehet itt mondani mindent, de ez a lényeg.

Ilyenkor pedig 2 dolog jöhet számba. 1, rosszul választott (ilyenkor minek egy férfi neveljen + x gyereket) vagy 2, a férfi nem tudta kiállni és ezért váltak. Egyik eset sem megnyugtató.

2019. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
54%

23as! Drága el vagy tévedve 😌 irigy vagy vagy mi van veled? Egyáltalán nem vagyok magányos. Van párom, családom és barátaim is.

Nem értem a lepontozosdit sem (nem mindha meghatna), aki nem ert egyet a tömeggel az hülye

...kb igy jön le.

Attoleg hogy büszke vagyok magamra és van önbizalmam nem vagyok bekèbzelt sem szerintem.

Én legalább nem ugy vallaltam gyereket, hogy semmim nincs.

És gyerekkel ha tetszik ha nem megjobban megvàlogatom kivel állok szóba.

Ahogy itt írjátok miért választanál gyerekes nőt, ha kapsz anélkül is...jogos, megertem ezert is irtam hogy ez esetben lehet kerülni, mindenki jobban jár. De ez alapján én meg ha megtehetem miért választanék egy életképtelen, tutyimutyi vagy éppen 3 gyerekes ronda csóró pasit.

Adok is magamra.

És igen én épp hogy tanultam az esetből és nincseg egy olyan pasi kinek szülnek, de engem viszont nem zavar ha a masiknak is van 1! gyereke.

Itt is lelehet pontozni, nem az én nyomorom. Attól az én helyzetem meg nem változik.

Sok nagyszájú pali meg örülne itt 3 gyerekesnek is...csak álljanak vele szoba.

2019. máj. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én teljesen meg tudom érteni őket, mondom ezt nőként. Én magam sem kezdenék soha olyan férfival, akinek gyereke van. Eleve nem csípem a gyerekeket, sajátot se akarok, de ha még ettől el is tekintenék, rengeteg plusz teherrel és problémával jár, kevésbé toleráns vele szemben az ember, mint mondjuk a sajátjával. Mégis csak benne van az, h most lekiabálhatod, amiért le se tojta, amit kértetek tőle vagy sem? Hisz mégsem a gyereked, a végén majd hozzád vágja, h te neki ne parancsolj, mert senkije se vagy. De ez csak néhány dolog. Sok gyerekes férfival/nővel összejött barátot hallottam panaszkodni, h a kisgyerek utálja őket, bármit is tegyenek. Szemtelenek van, amelyik behisztizik h az apja pl miért az új nőjével alszik 1 ágyban. Olyat is mesélt az egyik férfi barátom, hogy a nő 6 éves lánya rendszeresen azon van, hogy valahogy közéjük furakodjon, legyen szó bármiről. Mikor filmeznének és összebújnának, a kislány mászik be közéjük, h ne legyenek egymás mellett vagy amikor átölelné reggel munkába menet a nőt, a kislány akkor is ott terem és húzná szét őket stb.

De annyi minden van még, h jövőhétig sorolhatnám. Ha van gyerek nélküli, normális, kedves férfi is, mi a francnak választanék egy gyerekeset, akivel 1000x több a gond..?

2019. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
75%
Engem nőként is zavarna. Saját gyereket se akarok, nyilván az övével se akarok foglalkozni. Amikor meg találkozik a gyerekkel, az meg a közösen eltöltött idő rovására menne. 28 éves vagyok amúgy.
2019. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Van egy munkatársnőm, ő már 20 éve a felesége egy olyan férfinak, akinek volt már két gyereke, amikor ő hozzáment (özvegy volt a férfi). Na szóval, a kölykök ott táncoltak a nő idegein, ahol csak tudtak, igazán szemét gyerek volt mind a kettő (ugye egy munkahelyen sok dolgot elmesél a kolleganő, nekem főleg, mert egy irodában voltunk). A húsz év eltelt, közben közös gyerekük is lett (most 17 éves lány.) És még mindezek ellenére is, és még mindig, (pedig már bőven 30 felett van a pasi két gyereke), még mindig az a legnagyobb dráma az életükben, hogy munkatársnőm nem viselkedett úgy velük, mint egy anya a gyerekeivel. Az, hogy ők soha nem viselkedtek úgy, mint egy gyerek a szülőjével, az nem számít, az természetes, hogy bunkók voltak, még huszonévesen is szét akarták marni az apjuktól. De az nekik alanyi jogon járt volna szerintük, hogy a nő szeresse őket ugyanúgy, mondjon le miattuk ugyanúgy dolgokról, ahogy a saját kislányáért.

Én mióta ezt láttam, és végigkísértem, hogy ezt az aranyos, normális, korrekt, jóindulatú kolleganőmet így kikészítette két kis szemétláda, azóta azt mondom, hogy aki gyerekessel próbálkozik, az nettó hülye, már bocsánat. Egy pasi/nő sem ér annyit.

2019. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és megértem azokat, akik, ha lehet, nem választanak olyan nőt, akinek van gyereke. Nem feltétlen amiatt, mert gyerekutálók lennének, hanem mind a miatt, ami azzal a ténnyel jár, hogy a kiszemelt nőnek gyereke van.


1) van az a típus, aki nem hajlandó más gyerekét nevelni (ezt a hozzáállást kicsit maradinak érzem, de attól függetlenül szíve joga mindenkinek így dönteni)

2) elég csak körbenézni itt gyakorin, mennyi borzalmas és elszomorító kérdés van, aminek az az alapja, hogy "a párom gyereke"... sajnos a legtöbb ember nem jól neveli a gyerekét, ill. ha válás / szakítás a gyerek másik szülőjével van a háttérben... hát... nem arról híres az ember mint olyan, hogy nyugisan válna, és a gyerekkel kapcsolatos kommunikáció sem felhőtlen a két fél között...

a teljesség igénye nélkül, sajnos ez jellemző, ha vki olyan emberrel kezd járni, együttélni, akinek van gyereke

- "neked is hozzá kell járulnod anyagilag a kölköm jólétéhez, de nem szólhatsz rá és nem nevelheted, mert nem vagy az apja/anyja"... nyilván csicska meg balek senki nem akar lenni

- ha az ex bekavar, akkor ellened neveli a gyereket, direkt keresztbetesz, hogy ne tudj elmenni egy romantikus randira vagy hétvégére a pároddal, fúr, veszekszik veled

- sok szülő azzal próbálja kompenzálni a gyerekét amiért elváltak, hogy mocsok mód elkényezteti anyagilag és nevelésileg is, és nem fog rászólni azért, amiért a te pénzed szórja vagy mert minden féregnek elmond

stb, stb, stb.

- főleg a nők meg inkább pótapát keresnek a gyereknek, mint társat maguknak

Persze, ilyenkor minden anya/apa azt mondja, hogy éééén nem vagyok olyan áááám meg az én gyerekem nem olyan... aztán egy részük meg még olyanabb, kb. a szakkönyvi megfelelője a problémás családnak meg az elkényeztetett gyereknek... nyilván egy puszira meg egy szóra nem fogják elhinni.


Így a legtöbb férfi, aki korban, kinézetben olyan szinten van, hogy tud magának találni csinos gyerektelen nőt, nem fog kicseszni magával, kiv. ha ANNYIRA csak az az adott gyerekes nő tetszik neki. Ezt be kell látni.

2019. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!