Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire nagy gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nagy gond lenne a férfiaknak a gyerek?

Figyelt kérdés

Szinte mindenhol ezt olvasni és nagyon elgondolkodtatott.

Tényleg ennyire zavarja őket? Az nem számít ha szimpatikus a nő és tetszik is nekik,ha gyereke van akkor csak szexre kell?

Vagy ez csak a fiatalabb korosztályra jellemző?

Előre is köszi a normális válaszokat!

N


2019. máj. 20. 23:17
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Senki sem mondta hogy vannak előnyök.

A kérdés nem is erre vonatkozott.

2019. máj. 20. 23:54
 12/29 anonim ***** válasza:
64%

Valamilyen szinten erre is vonatkozik a kérdés. Amíg kaphat független nőt, a férfi nem fogja a gyermekest választani, hogy extra nyűgöt vegyen a nyakába.

Tehát gond, igen.

2019. máj. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%

A tőled fiatalabbaknak mindig is nyűg lesz, csak szexet akarnak. Akik idősebbek azok hamarabb bevállalják, főleg ha nekik is van.

Az én páromnak 2 gyerek van. Igen, problémásak, pofátlanok, hálátlanok, szemtelenek. Dehát tinik, ilyen korban az a dolguk hogy ilyenek legyenek. Nekünk meg az hogy megoldjuk ezt a problémát.

Csak nem mindenki gondolkodik így.

2019. máj. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Rockarc ***** válasza:
100%

Olyat keress, akinek szinten van. Ott kevesebb lesz a meglepetes.


43F

2019. máj. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember nem képes elfogadni más gyerekét, és igen csak egy koloncként tekint a gyerekre.

Nekem nem lenne probléma ha olyan nővel találkoznék aki tetszene, de már lenne gyereke.

Mivel nekem is van már gyerek így nem el tudom fogadni.

F36

2019. máj. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

Én nem olyan régen úgy gondolkodtam, hogy ha apu nem kavar be, a gyerek mellett van ideje a kapcsolatot részéről menedzselni, vállal akár közös gyereket, élhetünk is együtt és nem rajtam veri le az ellenérzéseit az előttem lévők és az apa kapcsán, akkor részemről semmi akadálya. Ezeket a "feltételeket" én ismertettem, természetesen pozitív választ kaptam, így belevágtunk. Pár hónap után meg mint kiderült, ebből semmi nem volt igaz. Az egyetlen akivel igazán jól kijöttem abban a kapcsolatban, az maga a gyerek volt, aki kevert már néha az apjával, sírt utánam, mikor nem voltam ott(kicsi volt még). Aztán mivel az anyjával semmi sem úgy volt, ahogy a promóban és ezt megbeszélni sem lehetett, szakítottam. Jó nagy ro*@dék volt velem, de az mindegy, mert én felnőtt vagyok, de szerencsétlen gyerek másodszor is "apa" nélkül maradt a jóvoltából. Szóval a szingli anyukákkal úgy vagyok, hogy írnék egy oldalt is akár úgy, hogy nem lenne benne 2 egyforma...

32/f

2019. máj. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%

Nézd egy sima 250e ftos nyaralásból csinál 6-700e ftosat, bár nyaralás se lesz igazán, osszefekudni jó de osszekoltozni ? Hová ? Én a nohoz ? Na azt nem, nem azért dolgoztam a normális otthonert hogy majd egy kis panelban nyomorogjak, ha meg o hozza a gyereket akkor majd én állok mindent , nálam okoz kárt a nő úgyse tudja kifizetni, alsogatyaban se mehetek keresztül a házban .. hát tudod ameddig van lehetőség gyermektelen nőt lelni addig teljesen felesleges koloncot a nyakamba venni.

Férfi 42 éves van 2 gyermekem, tudom hogy mit kapok a gyerekektől és tudom hogy mibe kerül ez. Saját gyereknél nagyon megéri minden lemondás de más gyerekeert nem teszem meg .

2019. máj. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván kevesebb férfi választ gyerekkel rendelkező nőt.


Ha 2 teljesen ugyanolyan nőről van szó, de az egyiknek van gyereke a másiknak nincs akkor a gyerektelent választja.


De igen sokmindentől függ....és nagyon sokban a gyerek gyári apjától is...

2019. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert csak pótapukának kellenék. Más gyerekét nem fogom eltartani és nevelni.
2019. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Egy gyerek nagyon sok energiát és időt igényel egy anyától, így sokkal nehezebb ismerkedni vele. Ráadásul ha elérhető gyerek nélküli nő, aki szintén szimpatikus, tetszik, miért választanék egy anyát, ami plusz problémával jár? Engem zavarna, hogy van egy gyerek aki nem a sajátom és folyamatosan exére emlékeztet.


Gyereknek az apja és anyja mellett a helye, nagy felelőtlenségnek gondolom ha valaki gyereket vállal, majd szétmennek (főleg huszonévesen).

2019. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!