Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy hónapja szültem, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szültem, minden megváltozott, mintha már nem szeretne. Mi lenne a gond?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk mindig különleges volt,lassan 3 éve vagyunk együtt,tavaly hazasodtun.. Ez a 3 év alatt egyszer sem vesztünk össze, állandóan együtt voltunk,egy munkahelyen,egy váltásban,egy társaság, mindig élveztük,csak együtt legyünk.. Mióta haza értünk a kórházból valami megváltozott,már nem bújik hozzám,már nem érzem a szeretetét,a szerelmét,már nincs szenvedély gyengédség. Fogadjam el az új helyzetet? Fogadjam el hogy már nem vagyok annyira szeretve?

2018. márc. 5. 01:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Tőle kérdezted már, hogy mi a gond?
2018. márc. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ő szerinte én változtam.. Hogy én nem szeretem, pedig meg mindig nagyon szeretem,és annyira hiányzik, hiányzik az az ember aki volt.. Olyan üresen érzem magam.. az este össze bujtunk"úgy"... Én voltam felül, mondtam neki hogy legyen ő felül (mert csak úgy tudok elmenni és ezt ő is tudja.. utoljára szeptember végén volt orgazmusom)... De nem.. és mikor elment látta rajtam hogy valami nem okés de én nem akartam hogy lássa hiszen már úgy is mindegy.. mondtam neki hogy azért mondtam azt hogy legyen ő felül hogy eltudjak menni.. de olyan hideg volt mintha nem is érdekelte volna.. pedig mi olyan szerelmesek voltunk.. mindenki csodált bennünket a városban.. mindenki ismer.
2018. márc. 5. 01:52
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Mit mondott, miben változtál?
2018. márc. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Ez komoly? Egyszerűen az történt, hogy elszállt a rózsaszín köd és maradt a nagy semmi. Gratulálok! Hamarosan csatlakozol a fiatal egyedülálló anyák klubjához.
2018. márc. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%

1.Túl kevés időt voltatok együtt házasság előtt, ennyi idő alatt nem lehet igazán megismerni valakit.Sokszor még egy élet is kevés hozzá..

2.1 hónapja szültél és már dugtok?6 hetes kontrollig nem javasolják a szexet.Eléggé merész vagy..

3.Ha sima szülésed volt és bent volt veled, lehet, hogy kiábrándult a látványtól.Vannak ilyen férfiak, lehet ő is ez a típus.

4.Elképzelhető, hogy már csak az anyát látja benned, nőként nem talál vonzónak.

5.Lehet most döbbent rá, hogy gyereke van és képtelen ezzel szembenézni.Eltudom képzelni, hogy ő is akarta ezt a gyereket mielőtt megszületett, de jelenleg mégis kételyei támadtak tényleg apa akart-e lenni ilyen gyorsan..Egy gyerek születése sok kapcsolatot próbára tesz.Az erősebb kapcsolatok megerősödnek, a gyengébbek elbuknak.A tiétek az utóbbi valószínűleg.

6.Sok esetben egy ilyen érzelmi elhidegülés mögött egy 3.személy jelenléte van.Ennek sem ártana utánanézned...Rengeteg nős pasi megy félre a felesége terhessége idején.Sajnos létező jelenség.

Gondold végig ezeket, mert ezek közül bármi lehetséges.Sajnálom, ha valamelyik igaz lesz rátok, de a struccpolitika sem vezet eredményre.

2018. márc. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
19%
Ez akkora kamu, mint ide Lachaza!
2018. márc. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%

Azt írod, szeptember óta nem volt jó szex. Akkor nem a szüléssel kezdődtek a problémák, hanem jóval előtte. Legfeljebb nem akartál róla tudomást venni.

Csak most tudatosult benned, hogy baj van.

Nem fogjuk tudni megmondani, hogy mi a probléma. Ezt ketten kell megbeszélnetek.

Ha tényleg olyan jó a kapcsolat, akkor nem okozhat gondot beszélni erről.

2018. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretek ilyet írni, de az 5# - ös " versenyző" elmondta a véleményem 😀, rendkívül jó világlátása van. Pontosan így látom, de ezek nagy része kémény melóval megoldható, csak tényleg ne most dugjátok a fejeteket a homokba, kommunikáció!!!
2018. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
talán nem akart gyereket
2018. márc. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
En is kiegtem volna ha “lassan 3” tehat meg harom eve se lennenk egyutt es maris szult volna nekem egy gyereket a baratnom. Olyan fantasztikusak az emberek :D Miert nem egy ev utan szultel neki gyereket?
2018. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!