Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy hónapja szültem, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szültem, minden megváltozott, mintha már nem szeretne. Mi lenne a gond?

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk mindig különleges volt,lassan 3 éve vagyunk együtt,tavaly hazasodtun.. Ez a 3 év alatt egyszer sem vesztünk össze, állandóan együtt voltunk,egy munkahelyen,egy váltásban,egy társaság, mindig élveztük,csak együtt legyünk.. Mióta haza értünk a kórházból valami megváltozott,már nem bújik hozzám,már nem érzem a szeretetét,a szerelmét,már nincs szenvedély gyengédség. Fogadjam el az új helyzetet? Fogadjam el hogy már nem vagyok annyira szeretve?

2018. márc. 5. 01:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Most az orgazmuson múlik, hogy szeret-e vagy sem? Hát elégítsd ki magad!
2018. márc. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Meg kerdezhetem hogy előtte normális volt, úgy fértek hogy észre vettél v mi furcsán a baba születése előtt...?

És van meg egy kérdésem mert hallottam v mit és nem tudom hogy igaz -e.... apád szülés volt?

Sokakban kivált olyan érzést a szülés után , mármint ha a szülessen részt vesz egy kicsit eltaszítja magától a nőt.

Bar nem tudom hogy igaz-e...?!

2018. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Tudom hogy mi a baj....

mondtam neki hogy legyen ő felül (mert csak úgy tudok elmenni és ezt ő is tudja..

és rá gondoltál ??? hogy ő neki hogy jo?....

Nekem is ugyan ez volt a párom kicsit lusta volt mozogni, de engem nem zavart...

De ne hatagudj rám, lehet hogy ez zavarja és aktívabb lány után gőg nézni , vagy új barátnőt keresni.

Reggebben más voltál gondolom diktál felül IS?!

Igaz?

2018. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nekem a leírtak alapján az az első gondolatom, hogy ő nem akarta ezt a gyereket.
2018. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ha nem akarta volna a gyereket az rendben is volna, de már meg van , felesleges a múlton agyalni mert vissza senki sem tudja fordítani.

Senki!!!:(

Most egy a fontos a pici boldogsága és persze a párkapcsolat ha meg van szerelem , én így gondolkodnek , gondolkodom férfi létemre....

Szeretem egy jó beszélgetés kettőtök között, és kompromiszum....

Ha mindkettő fel akarja persze... egy picinek apara ugyanúgy szugsege van mint az anyára....

2018. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem felesleges. Ugyanis sok nő szüli meg a gyereket akkor is, ha a férje nem akarja. Vannak akik titokban nem veszik be a gyógyszert meg ilyenek. Szóval marhára nem mindegy a dolog, ilyenkor például nem kéne nagyon sajnáltatni magát, meg meglepődni, csak azt eszi amit főzött aki ilyet csinál. Ez lehet a következménye, ha olyannak szül aki nem vágyik gyerekre, akinek rágni kell a fülét stb. Szóval tessék tükörbe nézni. Kb ennyi.


Ha másról van szó, pl nem ismerték meg egymást eléggé a házasság előtt, akkor sem meglepő a dolog, ezt a problémát szintén a férjével kellene megbeszélnie őszintén.


Kérdező, beszéljétek meg. Ha a férjed nem partner a kommunikációban, akkor vagy jó hosszú boldogtalanság és társas magány vár rád, vagy válás.

2018. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy csak most írok.. Mindketten szerettünk volna gyereket,tervezett baba.. Együtt vettünk házat, együtt terveztünk mindent.. Páromat most mintha fejbe vágták volna.. Reggelit csinál,sokat beszélgetunk(persze ha van időnk) ő nagyon keveset van velünk, legtöbbször telefonon beszélgetunk.. vagy ha baba elalszik össze bujunk.. ma délelőtt a földön bujtunk össze(baba az agyunkban aludt) .. Igyekszunk minnel több időt egymásra fordítani.. hétvégén átjön anyós mi még lelepunk, kicsit a természetbe,beszélgetni :) szerintem csak hirtelen sok minden a nyakunkba zúdult.. most kezdünk igazán helyre állni.. köszi mindenkinek a válaszokat
2018. márc. 8. 20:41
 28/28 anonim ***** válasza:
Én örülök, hogy helyre állnak a dolgok! Biztos csak a kezdeti nyomás miatt volt ez.
2018. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!