Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire lenne gáz? Vagy inkább hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van egy lány akivel épp az ismerkedési szakaszban vagyunk, már lett volna egy randi de nemjött össze, mert félt az egésztől, namost nemrég felvett az unokatestvére msnen, érdemes lenne tőle megkérdezni szokott e rólam beszélni, vagy mondott-e már rólam valamit? Mert ha megkérdem szerintem biztos hogy a csaj is megtudja és érzi, hogy érdeklem, vagy ez esetleg teljesen máshogy lenne? szerintetek?
2010. júl. 6. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi nem tudhatjuk, mit gondolna a csaj, ha megtudná, hogy érdeklődsz felőle. Én örülnék neki. Persze csak abban az esetben ha nekem is tetszene az irántam érdeklődő pasi. Vesztenivalód nincs, mert ha nem lépsz, akkor valószínű, hogy nem lesz a dologból semmi.


KC

2010. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Melyik csaj érdekel jobban?

Azzal meg sztem nem vesztel semmit ha megkérdezed,de akkor inkább személyesen a lánytól kérdezd meg,hogy érdeklődik-e irántad!

2010. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akitől kérdeznék az egyáltalán nem érdekel, csak azt szeretném megtudni hogy mondott-e neki rólam valamit a csaj.
2010. júl. 6. 20:36
 4/9 anonim válasza:
Már nem érdekel vagy nem is érdekelt? mert az elején azt írtad h már randi is lett volna..csak a csaj félt
2010. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na a csaj az érdekel nagyon is, azért is akarom megkérdezni, csak Akitől kérdezném az nem érdekel.
2010. júl. 6. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, de egy közös barátot(ha van) jobb kérdezni, mint rokont.
2010. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hány éves a lány?
2010. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akire nyomulsz
2010. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 ő is
2010. júl. 7. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!